Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič je těhotná: Rytmus dostal nejkrásnější dárek, který mu Dara nemohla dát!

+ Dalších 6 fotografií
potvrzeno
Tak dlouho se o tom spekulovalo, až to nakonec je pravda. Po dlouhých měsících je to konečně potvrzené. Jasmina Alagič (29) je těhotná. Rytmus (41) dostal pod stromeček nejkrásnější dárek a připojil k němu dojemný vzkaz.

„Nejkrásnější dáreček v mém životě. Naše první a poslední Vánoce ve dvojici. Miluji tě, mamino,“ napsal Rytmus k fotce, na které se od ucha k uchu směje jeho přítelkyně Jasmina Alagič pod vánočním stromečkem a zamilovaně kouká na malé botičky.

Jasmina a Rytmus (41) jsou nejvíce řešeným párem v Česku a na Slovensku. Fanoušci mnoho měsíců spekulovali o tom, zda je dvojice těhotná a snaží se to pouze tutlat. Nyní je to ovšem potvrzeno. Konec všemožným dohadům.

Nádherná moderátorka je v tom a Rytmus bude nejpyšnější otec. Navíc mu jeho láska dá to, po čem rapper tak hrozně touží a co mu jeho bývalá přítelkyně Dara Rolins (46) nikdy nedala. Nyní se opět rozjedou spekulace o tom, zda to bude holčička, nebo chlapeček.

A JAK TO CELÉ ASI NESE DARA?

Mohlo by vás zajímat

Další články