Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič je okouzlující máma: Reklamu nepotřebuje

+ Dalších 27 fotografií
nové foto
Krásná moderátorka Jasmina Alagič (30) v pátek porodila syna a stala se tak novopečenou maminkou. V těhotenství jí to moc slušelo a po porodu jí to sluší ještě víc. A navíc se chová přátelsky k fanouškům.

Slovenský rapper Rytmus (42) se konečně dočkal a jeho milovaná manželka mu během pátečního dne porodila syna. Společně s Jasminou Alagič ho pojmenovali Sanel, což už bylo předem prozrazeno v Rytmusově písni.

Jasmině to ještě před porodem s bříškem neskutečně slušelo. Ovšem nyní jakožto novopečená maminka vypadá naprosto skvostně. Z očí jí šlehají plamínky štěstí a je vidět, že je nadmíru spokojená.

Na sociální síti se Alagič pochlubila rozkošnou fotkou, ovšem oproti Patrikovi ji tam vyvěsila bez reklamy. „Já a náš baby krab vás všechny pozdravujeme, jsme v pořádku a šťastní. Všem přeji, aby tento zázrak alespoň jednou zažili,“ rozplývala se Jasmina na Instagramu.

Mohlo by vás zajímat

Další články