Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič jako malá puberťačka: Z jejích slov Rytmusovi budete přeslazeni

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 67 fotografií
Moderátorka SuperStar 2018 Jasmina Alagič (28) a Rytmus (41) svoji lásku dávno neskrývají. Ba naopak, dávají ji na odiv, jak jen mohou. Slovenský rapper v minulosti zamilovanost se svojí ex Darou Rolins (45) držel v soukromí. Možná právě proto, že jim to nevyšlo, teď zvolil naprosto opačnou taktiku. Obdobně je na tom i krásná Jasmina. Z jejich přeslazených slovíček se vám zalepí pusa.

Ještě donedávna většina Čechů netušila, kdo vlastně je nějaká Jasmina Alagič Poté se objevila na televizních obrazovkách po boku Leoše Mareše (42) neznámá dívka, která s ním začala moderovat poslední ročník SuperStar 2018

Mezitím se Rytmus (41) rozešel se svoji sedmiletou láskou Darou Rolins (45), což byl šok pro všechny československé fanoušky. O půvabné Jasmině se začínalo mluvit stále víc a víc, až prasklo, že tvoří nový pár se slovenským rapperem.

Od té doby patří mezi jedny z nejznámějších tváří současnosti Svoji lásku s Rytmusem netají a velmi rádi se s ní chlubí. V době, kdy Rytmus randil ještě s Darou, tak si oba své soukromí hodně bránili. O sobě jako páru dávali vědět jen minimálně.

Nyní se ale Rytmus rozhodl, že trochu změní styl a Jasmina ho následuje. Nedávno na Instagram uveřejnila fotku s přeslazeným komentářem. "Nejdřív jsem si říkala, že tady na Instagramu námi spamovat nebudu, aby to lidi nepobouřilo. Potom se ale dívám na Instagram a vidím tu tolik šťastných, zamilovaných párů. Jejich fotky mi vyčarují úsměv na tváři a já si říkám, v čem jsme my jiní? Takže tady je má láska, která mě dělá ještě šťastnější, než jak mi bylo dopřáno být. A já si toho moc užívám a vážím," napsala.

Jasmina by si měla dávat pozor, aby nakonec tou přeslazeností neroztála.

Související články

Další články