Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič děsí fanoušky napíchanou pusou: Její obří rty připomínají airbag

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
děsivá proměna
Jasmina Alagič (30) se před pár dny zúčastnila party k pěvecké show SuperStar. U Jasminy jsou lidé většinou zvyklí na to, že vypadá naprosto bezchybně. Tentokrát ale všichni přítomní nemohli odtrhnout zrak od obřích rtů Alagič. Moderátorka to evidentně přehnala s přifouknutím rtů a fanoušci si z ní dělají srandu, že má pusu jako airbag.

Přední světové celebrity čím dál tím více sázejí na přirozenost a snaží se zbytečně nepodstupovat kosmetické zákroky. České a slovenské známé osobnosti dělají pravý opak. V poslední době si dámy nejvíce ujíždí na zvětšování rtů.

Jasmina Alagič se nikdy netajila tím, že své rty nechává přifouknout. Tentokrát to ale podle některých fanoušků dost přehnala. Moderátorka se objevila na party SuperStar a předvedla nepřirozeně velké rty, které sklidily pořádnou kritiku.

„Její pusa je opravdu obrovská. Nemůžu se přestat dívat,“ vtipkují lidé na sociálních sítích. „Rty Jasminy vypadají jako jeden velký airbag,“ píše další. Půvabná moderátorka a manželka Rytmuse (43) se ke kritice staví čelem.

„Ano, dala jsem si aplikovat kyselinu hyaluronovou. Momentálně jsou rty větší, než jak budou vypadat ve finále, protože to mám stále čerstvé. Každý rozumný člověk pochopí, že někdo je opuchlý víc a někdo méně. Takže už za pár dní uvidíte, jestli se mé rty skutečně tak moc změnily,“ vzkázala všem škarohlídům Jasmina.

Související články

Další články