Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič dává sbohem štíhlé postavě: Poslední měsíc, kdy zapnula své milované šaty

Zdroj: Instagram
+ Dalších 47 fotografií
těhotenské bříško
Jasmina Alagič (29), která v prosinci oznámila, že se svým snoubencem Rytmusem (42) čeká miminko, se už pěkně kulatí. Ačkoliv je z těhotenství nadšená, jedna věc ji velmi mrzí. Bude se muset alespoň na čas vzdát svých oblíbených šatů, které kvůli bříšku už brzy neoblékne.

Jasminu Alagič donedávna trápily pouze těhotenské chutě, ještě před pár dny by vraždila pro perkelt. Nyní už přichází čas, kdy se jí začíná bříško pěkně zakulacovat, a tak se snoubenka Patrika Vrbovského alias Rytmuse musí chtě nechtě smířit s tím, že za chvíli už nedopne róby, ve kterých se ještě nedávno ukazovala na všemožných akcích.

Krásná moderátorka se se štíhlou postavou a se svými šaty pomalu loučí. „Kamarádi, je zle. Toto je podle mě poslední měsíc, kdy jsem zapnula mé milované šaty. To ale ještě neznamená, že se jich vzdám, NIKDY! Prostě urvu knoflík a bude,“ připsala Jasmina k fotce na Instagramu.

Je jasné, že radost z těhotenství Jasmině bohatě vynahradí to, že se svých šatů bude muset na chvíli vzdát. Pod srdcem nosí svého prvního syna, na kterého se společně s Rytmusem moc těší. Těhotenství jí navíc svědčí, už i jen s malým bříškem je totiž Jasmina mnohem krásnější než kdy dřív.

Související články

Další články