Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič chce měsíc po porodu hubnout: Buď vděčná za syna a neřeš hlouposti, vzkazují fanoušci

+ Dalších 11 fotografií
váha
Syn Jasminy Alagič (30) a Rytmuse (42) Sanel se narodil jen před necelým měsícem. Novopečená maminka ale už teď prosí své fanoušky, aby jí poradili, jak zhubnout po císařském řezu. Liposukce podle ní není řešení, a tak se snaží stopy, které porod na jejím těle zanechal, zakrýt nošením kombinézy. Před otěhotněním byla Jasmina jako proutek, a jak se zdá, po štíhlé postavě se jí evidentně zastesklo. Podle svých fanoušků však řeší hlouposti.

Ačkoliv Jasmina Alagič právě prožívá jedno z nejšťastnějších období v životě ženy, jedna věc ji neskutečně trápí. Poté, co porodila syna Sanela, kterého má se svým manželem Rytmusem, začala řešit svou poporodní postavu. Na svém Instagramu se ptá svých fanoušků, jak shodit kila po císařském řezu.

Stačil jeden nevinný dotaz ohledně hubnutí, aby fanoušci Jasminu sepsuli. „Kolik žen by chtělo nosit kombinézu, mít strie, ale nemůžou. Buď na sebe pyšná, že jsi porodila krásného syna, a neřeš hlouposti,“ napsala jedna z fanynek. „Buď šťastná, že máš zdravé dítě, a neřeš, jestli máš jedno kilo navíc. Vždyť jsi 9 měsíců přibírala a teď to chceš do měsíce shodit. Radši se soustřeď na kojení, hubnutí přijde samo,“ píše další.

I když ne všichni komentující byli tak kritičtí, všichni se shodli na tom, že snažit se dávat tělo dohromady měsíc po porodu císařským řezem je nesmysl. Jasmina by si měla především odpočinout a nechat zahojit jizvu. V období šestinedělí by se každá žena měla šetřit.

Mohlo by vás zajímat

Další články