Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jasmina Alagič a Rytmus slaví rok od svatby: Rodinné štěstí zabalené do instantního kýče

Jasmina Alagič a Rytmus slaví rok od svatby: Rodinné štěstí zabalené do instantního kýče
Zdroj: archiv Jasmina Alagič
+ Dalších 26 fotografií
výročí
Půvabná Jasmina Alagič (30) a slovenský rapper Rytmus (43) slaví rok od pohádkové svatby. Pár si bedlivě střeží své soukromí a doposud si nepřál, aby široká veřejnost spatřila tvář jejich rozkošného syna Sanela. Manželé před časem oslavili dva roky od chvíle, kdy se do sebe bezhlavě zamilovali.

Jasmina Alagič a Rytmus (43) společně vychovávají syna Sanela a fanoušci se začínají ptát, zda je v plánu druhý potomek. Dvojice má na jedné straně spoustu obdivovatelů a na straně druhé hodně odpůrců. V pondělí 18. května slaví přesně rok od nádherné a trochu kýčovité svatby.

Pár byl oddán na zámku v Pezinku a hosté měli zakázáno vynášet ze svatby jakékoliv snímky nebo záběry. "Moment, na který jsem čekal celý život," napsal tehdy Rytmus na svůj Instagram. Slovenský rapper svou rodinu vroucně miluje a dává to znát prakticky v každém příspěvku.

"Vy jste doslova reklama na dokonalý pár a naprosté štěstí," myslí si jedna skupina lidí. "Tohle je instantní kýč a naprosté kolotočářství," tvrdí zase druzí. To ale nemění nic na tom, že si Jasmina a Rytmus v současné koronavirové krizi užívají rodinného štěstí a láska z nich jen srší.

"Dnes jsou to přesně dva roky, co jsem pochopil, co je to smysl života. Ano, můj život už není jako předtím díky mojí manželce, po boku které přišel přesně ten životní moment, kdy to prostě zapadne jako puzzle. Nezapomenutelná chvíle 18. 4., přibližně v tento čas,“ zavzpomínal nedávno drsný rapper na sociálních sítích na chvíli, kdy se střetl se svojí láskou.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy