Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič a Rytmus po odhalení prvních fotek z rande: Podivné chování a lži!

Zdroj: Profimedia/ Topky.sk
+ Dalších 24 fotografií
Již několik týdnů se spekuluje o novém vztahu mezi čerstvě nezadaným rapperem Rytmusem (41) a novou tváří televizních obrazovek Jasminou Alagič (28), která se do povědomí lidí dostala hlavně díky SuperStar 2018. Na povrch se dostaly dokonce fotografie, kde jsou jako zamilovaný pár, proč ale podivně zatloukají dál?

I když oba dva tvrdí po celou dobu, že jde pouze o přátelský vztah, fotografie, kde Rytmus Jasminu drží za zadek na romantickém večerním výletě v Budapešti, nebo z večeře ve Vídni, kde se objímali a ona ho měla líbat a doslova na rapperovi viset celý večer, jsou jasným důkazem, že to není pouze kamarádství!

Jejich rande v zábavním parku v Budapešti bylo sice pozdní, kolem 21. hodiny večer, ale zato velmi intenzivní. Tento výlet nebyl pouze o tajné schůzce zamilovaného páru, moderátorka Jasmina zde měla pracovní povinnosti, jak potvrdila sama její manažerka Gabriela Drobová.

„Vzpomínám si, že Jasmina byla před časem v Budapešti, já osobně jsem ji tam poslala na casting pro kosmetickou firmu. Jinak ale nevím nic víc a nedaří se mi jí dovolat,“ popsala situaci manažerka pro portál čas.sk.

Ani jeden z aktérů nechtěl k romantickému rande v Budapešti nic víc říct. Oba dva nadále zapírají a tvrdí, že jsou pouze kamarádi! „Jelikož si nemůžeme jako kamarádi sednout nikde v Bratislavě, protože lidé rádi pomlouvají a intrikují, tak jsme se sešli mimo Slovensko, nevidím na tom nic špatného,“ mlžil Rytmus (41) pro cas.sk.

Související články

Další články