I když oba dva tvrdí po celou dobu, že jde pouze o přátelský vztah, fotografie, kde Rytmus Jasminu drží za zadek na romantickém večerním výletě v Budapešti, nebo z večeře ve Vídni, kde se objímali a ona ho měla líbat a doslova na rapperovi viset celý večer, jsou jasným důkazem, že to není pouze kamarádství!

Jejich rande v zábavním parku v Budapešti bylo sice pozdní, kolem 21. hodiny večer, ale zato velmi intenzivní. Tento výlet nebyl pouze o tajné schůzce zamilovaného páru, moderátorka Jasmina zde měla pracovní povinnosti, jak potvrdila sama její manažerka Gabriela Drobová.

„Vzpomínám si, že Jasmina byla před časem v Budapešti, já osobně jsem ji tam poslala na casting pro kosmetickou firmu. Jinak ale nevím nic víc a nedaří se mi jí dovolat,“ popsala situaci manažerka pro portál čas.sk.

Ani jeden z aktérů nechtěl k romantickému rande v Budapešti nic víc říct. Oba dva nadále zapírají a tvrdí, že jsou pouze kamarádi! „Jelikož si nemůžeme jako kamarádi sednout nikde v Bratislavě, protože lidé rádi pomlouvají a intrikují, tak jsme se sešli mimo Slovensko, nevidím na tom nic špatného,“ mlžil Rytmus (41) pro cas.sk.