Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jasmina a Rytmus jsou na vrcholu blaha: Rodinné fotky s malým Sanelem mluví za vše

Jasmina a Rytmus jsou na vrcholu blaha: Rodinné fotky s malým Sanelem mluví za vše
Zdroj: Instagram/Jasmina Alagič
+ Dalších 16 fotografií
rodina
Jasmina Alagič a její manžel Patrik Vrbovský alias Rytmus prožívají se svým synem Sanelem každý den nezapomenutelné chvíle. Šťastní rodiče se tak na sociálních sítích pravidelně chlubí nádhernými rodinnými fotografiemi, nad kterými se každý rozplývá.

Jejich život by se dal bez problému přirovnat k reklamě na dokonalou rodinu. Člověk by ani neřekl, že něco takového existuje. Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský (43) alias Rytmus jsou ale ukázkovým příkladem. Dali se dohromady v 2018 a moc lidí jim nedávalo šance. Rytmus byl tehdy jen krátce po rozchodu se zpěvačkou Darou Rolins (47). Oba ale překvapili, když za sedm měsíců společného soužití oznámili zásnuby.

Za několik týdnů poté přišla další radostná novina, a to očekávání nového člena rodiny. Roztomilý chlapeček jménem Sanel se narodil v červenci minulého roku. Pro Jasminu i Patrika je teď smyslem života především rodina. To dokazují téměř každý den na svých sociálních sítích. Tam sympatická maminka často sdílí krásné rodinné fotografie. "Vidím, co všechno pro tebe znamenáme, a neexistuje nic na světě, co moji duši naplní víc než vědomí, že jste tu. Miluji tě, lásko mého života, a pamatuj si, že v mém srdci vždy najdeš domov," napsala dříve Jasmina dojemný vzkaz pro svého muže. Ani po dvou letech mezi rodiči nevyprchala jiskra a malý Sanel v nich probouzí ještě větší lásku.

"Miluji, s kým žiju, miluji, kde žiju, miluji, jak si užíváme život," rozplývala se Jasmina na sociálních sítích a je vidět, že si opravdu užívají každou vteřinu společného života. Nic jim totiž nevykouzlí úsměv na tváři tak, jako rodinné okamžiky s jejich milovaným Sanelem. "Moje věčná láska. Rodina," připsala šťastná Jasmina.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy