Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Čína Kobe Bryant Počasí

Nejnovější kauzy

Jasmina a její nejdojemnější těhotenské fotky: Je z ní půvabná kulička a z Rytmuse otec roku!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 64 fotografií
maminka
Rytmus (46) a jeho snoubenka Jasmina Alagič (27) si užívají nejkrásnější chvíle svého života. Už zanedlouho se jim má narodit jejich první společný potomek. Vůbec poprvé dvojice nafotila zamilované těhotenské snímky a fanoušci se tak konečně dočkali.

Slovenský raper Rytmus (42) a jeho budoucí žena Jasmina Alagič si bedlivě střeží své soukromí. Oblíbená moderátorka, která zanedlouho porodí syna, zatím na sociálních sítích ukázala jen pár fotek, na kterých jí je vidět bříško.

Tentokrát ale udělala světlou výjimku a se svým snoubencem nafotili krásné romantické fotky, dokud je ještě miminko v bříšku. Nutno říct, že těhotenství Jasmině neskutečně sluší a vypadá to, že snad nepřibrala ani kilo, jen se jí trochu zvětšilo bříško.

Rytmus je jako budoucí otec je doslova v sedmém nebi. Příchodu prvního potomka se oba dva už nemůžou dočkat. Podívejte se do galerie na rozkošné snímky těhotné Jasminy.

Související články

Další články