Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jaruš z Výměny manželek: Jejího tatínka našli mrtvého na ulici

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
úmrtí
Diváci si možná pamatují na Jaruš z Příčiny, která se objevila v pořadu Výměna manželek. Diváky televizních obrazovek prý upoutala svou neschopností, proto od nich dostala přezdívku neschopná Jaruš. V tuto chvíli si bývalá soutěžící však neprochází nijak lehkým obdobím. Zemřel jí totiž otec.

Jaruš z Výměny manželek neprožívá lehké období, v Rakovníku totiž zemřel její otec. Podle informací eXtra.cz byl nalezen na ulici vedle jednoho ze supermarketů bez známek života. Jaruš se v pořadu objevila před několika měsíci a lidé ji označovali za neschopnou, nyní ale prožívá skutečně těžké chvíle.

Slušný bezdomovec

V rakovnických skupinách na sociálních sítích se objevily informace, že muž žil dlouhodobě jako bezdomovec. Mezi lidmi byl prý oblíbený a choval se velmi slušně. Dát mu pár korun či cigaretu občanům města dle jejich komentářů nedělalo problém.

Podle prvotních informací k úmrtí došlo bez cizího zavinění. Zjišťujeme další podrobnosti. Pokud máte o případu další informace, napište nám na adresu redakce@extra.cz.

Související články

Další články