Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Jaroslava Obermaierová slaví 74 let: Drbna Nyklová z Ulice bývala velice půvabná

Jaroslava Obermaierová slaví 74 let: Drbna Nyklová z Ulice bývala velice půvabná
Zdroj: archiv
+ Dalších 27 fotografií
narozeniny
Legendární herečka Jaroslava Obermaierová slaví dnes své 74. narozeniny. Posledních patnáct let můžeme herečku pravidelně vídat v nekonečném seriálu Ulice, kde hraje drbnu Nyklovou. Jaroslava Obermaierová má ale za sebou desítky skvělých rolí ve filmech a v mládí bývala neskutečně krásná. Na stáří se odstěhovala na zrekonstruovanou chalupu, kde se cítí nejšťastnější.

Jaroslava Obermaierová se narodila v roce 1946 a po absolvování DAMU nastoupila do divadla v Kladně. Ztvárnila několik desítek seriálových a filmových rolí a dodnes patří mezi nejobsazovanější herečky.

Zahrála si v seriálech jako 30 případů majora Zemana, Bastardi, Kriminálka Anděl nebo Stopy života.

V současné době můžeme herečku vídat již patnáct let na televizních obrazovkách v seriálu Ulice, kde hraje místy protivnou drbnu Nyklovou. Pravdou je, že herečka se role zhostila opravdu na výbornou a diváci si ji velmi oblíbili, i přesto, že nepatří úplně k oblíbeným postavám.

Kromě herectví Jaroslava Obermaierová také dabuje. Její hlas můžeme slyšet z úst Whoopi Goldberg, ale i ve filmech Válka Roseových, Policajt ze školy nebo v Nekonečném příběhu 3.

Na stará léta se přestěhovala na tichou zrekonstruovanou chalupu, kde jí dělá společnost kočka, fenka a syn. V galerii se můžete podívat na to, jak herečka v současné době bydlí, a také na to, jak půvabná kdysi byla. Jaroslava Obermaierová před lety jistě nenechala jediného mužského v klidu.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy