Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Písničkář Jaroslav Uhlíř se našel. Podle policie je v pořádku

Písničkář Jaroslav Uhlíř se našel. Podle policie je v pořádku
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 5 fotografií
dobrá zpráva
Skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor Jaroslav Uhlíř (74) se dnes ráno pohřešoval. Podle zdrojů webů Novinky.cz a Aktu.cz s umělcem ještě během víkendu mluvil spolupracovník, v pondělí už ale nezvedal telefony a nebylo jasné, co s ním je.

Hudebník Jaroslav Uhlíř byl nakonec nalezen v centru Prahy, informoval o tom web Novinky.cz. „Můžu potvrdit, že jsme osobu ve věku 74 let, po které jsme dopoledne vyhlásili pátrání, našli v nezraněném stavu,“ sdělila Novinkám mluvčí policie Violeta Siřišťová.

Špatné zdraví

Redaktor eXtra.cz s Uhlířem hovořil koncem minulého týdne. Vždy milý a ochotný umělec, jehož práce baví miliony už desítky let, byl i tentokrát vstřícný a poskytl nám ochotně rozhovor. Protože se ale s novinářem zná už dlouho, nemohl si redaktor nevšimnout toho, jak často Jaroslav Uhlíř hledá to správné slovo, nedokončuje věty a nemohl si vybavit například ani jméno Ladislava Smoljaka

Jaroslav Uhlíř

Oblíbeného skladatele a jeho písně znají lidé po celé České republice i dál. Proslavil se především v duu se Zdeňkem Svěrákem, se kterým napsal spoustu písní pro dospělé i dětských hitů. Mezi nimi například písně jako Není nutno, Holubí dům či Severní vítr. Jeho hudba zazněla ve filmech jako Ať žijí duchové, Tři veteráni či S čerty nejsou žerty.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy