Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jaroslav Tvrdík se může smát! Jeho dcera Jana (15) vyhrála Elite Model Look

Táta může být spokojený.
Zdroj: Profimedia.cz
Dcera exministra Tvrdíka slaví životní úspěch! Jana Tvrdíková (15) ovládla 33. ročník modelingové soutěže Elite Model Look. Vyvrcholení prestižní soutěže proběhlo v Lisabonu.

„Rodiče byli proti modelingu. Nechtěli, abych zanedbávala školu a létala někde po světě. Dost mě od toho odrazovali a nebyli nadšení, že jsem na casting šla,“ prozradila skromná školačka Jana Tvrdíková, jak rodiče její aktivity na začátku kariéry brali. Jenže nyní jim ukázala, že je prostě světová třída.

Jana Tvrdíková je pátou Češkou, které se povedlo prestižní soutěž ovládnout.

Jana umí prodat svou nádhernou tvář, výhodou je její přirozenost. Když jde po molu, tak máte pocit, že se právě pro tohle musela zrodit.

„Ráda hraji tenis, v tom by mě táta asi viděl raději, abych se uplatnila. A dál bych se určitě chtěla věnovat škole, jak to jen půjde,“ říká sympatická dívka. Prý se bude snažit, aby z úspěchu nezblbla.

Patnáctiletá dcera exministra letos ovládla národní kolo, když triumfovala v soutěži Schwarzkopf Elite Model Look. Už tehdy se 178 centimetrů vysoké dívce předpovídala zářná budoucnost. Na Janu Tvrdíkovou nyní čeká dvouletý kontrakt s agenturou Elite.

Související články

Další články