Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Jaroslav Tvrdík je pyšným otcem! Jeho dcera Jana je světovou modelkou a předvádí s Gigi Hadid

Tomu se říká slibně našlápnutá kariéra.
+ Dalších 7 fotografií
Jana Tvrdíková (17) je ve svém mladém věku úspěšnou modelkou nejen u nás, ale i v zahraničí. Dcera slavného otce, který je šéfem pražské Slavie, Jaroslava Tvrdíka (49), je obdařena krásou, a proto pracuje třeba po boku slavné a jedné z nejlépe placených modelek Gigi Hadid (23).

Nadaná kráska Jana Tvrdíková (17) si už ve svém mladém věku zapsala mnohé úspěchy. Ať už jde o pařížský fashion week či to, že si ji vybral pro spolupráci exkluzivní módní dům Valentino. Krásnou Janu si vybral i dvorní návrhář módního domu Chanel Karl Lagerfeld a dívka s obřím potenciálem opět nezklamala.

Teď se jak pyšný tatínek, tak i samotná Jana pochlubili na sociálních sítích fotografií z modní přehlídky Chanel Cruise 2019, kde Jana pracovala po boku nadané, nádherné, světoznámé a jedné z nejlépe placených modelek Gigi Hadid!

Není divu, že jsou na Janu rodiče pyšní a sdílejí její úspěchy se světem. Jen málokterá modelka se může pochlubit tolika úspěchy v tak nízkém věku, jako právě mlaďounká dcera Jaroslava Tvrdíka.

Mohlo by vás zajímat

Další články