Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jaroslav Svěcený si prošel peklem: Rozvod a psychiatrická léčebna, nyní začíná od znovu

Zdroj: facebook
+ Další 4 fotografie
Dojemný příběh
Jaroslav Svěcený (58) je český houslista a když začne hrát, je to doslova pohlazení po duši. Nicméně jeho vlastní duše se dostala až na úplné dno. Houslový virtuos má za sebou opravdu náročné období života.

Jeden z nejlepších českých houslistů je zcela a jistě Jaroslav Svěcený. Jeho kariérní život je velmi úspěšný, nicméně v osobním životě to nemá tento hudebník tak jednoduché.

Po více jak třiceti letech se rozvedl s manželkou a jeho zdravotní stav také není úplně ideální. Musel podstoupit závažnou urologickou operaci a trpěl i depresemi. Rozvod byl pro něho opravdu závažná věc a zcela ho to zlomilo. Sáhl si na úplné dno a skončil hospitalizovaný na psychiatrii.

Když byl v nemocnici pomáhali mu především rodiče ale i přátelé. Bez nich by byl houslový virtuos ztracený. Není to jednoduché probudit se v nemocnici a zjistit, že jste na všechno téměř sám.

Jaroslav Svěcený si prošel peklem a rozhodně za sebou nemá to nejlehčí období života. Proto se snaží začít od znova. Chce překonat své trápení a duševně se snaží dostat ze dna zpět nahoru.

Související články

Další články