Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Jaroslav Faltýnek řádil na Českém plese: S půvabnou blondýnkou protančil střevíce a křepčil s přáteli

Jaroslav Faltýnek.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
ples

Poslanec Jaroslav Faltýnek je veřejnosti známý jako pravá ruka Andreje Babiše, která se drží spíše v pozadí. Zároveň je ale velkým milovníkem společenských akcí, což potvrdil i na Českém plese, kam dorazil se svou přítelkyní, půvabnou Martinou Plézlovou. Společně se skvěle bavili, a jak je zachytili fotografové eXtra.cz, protančili symbolicky řečeno nejedny střevíce. Sám Faltýnek pak byl bavičem i středem pozornosti.

Jaroslava Faltýnka veřejnost nejčastěji vídá na zasedání Sněmovny, a to v modrém obleku a s vážnou tváří. To však bývalý místopředseda hnutí ANO na Českém plese vyměnil za elegantní smoking a nasadil úsměv od ucha k uchu. A aby ne, když mu společnost dělala jeho půvabná přítelkyně Martina Plézlová.

Zamilovaný pár se po celý večer očividně skvěle bavil. Jak je zachytili fotografové eXtra.cz, společně takřka neslezli z parketu. Když už se tak stalo, byl Faltýnek středem pozornosti. Rozdával úsměvy na všechny strany a očividně skvěle bavil své přátele, kteří v jeho přítomnosti nejednou hlasitě vybuchli smíchem. Ostatně poslanec za hnutí ANO je známý svým ostrovtipem.

Trapas ve Varech

Pro nezasvěcené může být zvláštní vidět Faltýnka na společenské událostech takového rázu, avšak politik je známý milovník podobných večírků i akcí. Například je pravidelným návštěvníkem festivalu v Karlových Varech, kam už leta jezdí se svou přítelkyní. Ta se loni dopustila menšího faux pax, když oblékla na červený koberec stejnou róbu jako miss Nikol Švantnerová, na což upozornil portál Blesk.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy