Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Jaroslav Dušek: Koronavirem onemocněli ti, kteří volí Andreje Babiše

Zdroj: archiv
koronavirus
Jaroslav Dušek (58) je český filmový a divadelní herec, kterého si mohou lidé pamatovat hlavně z legendárního filmu Pelíšky. Jaroslav Dušek o sobě tvrdí, že od roku 1991 nepožil žádné léky, nejraději chodí bosý a na pandemii koronaviru ho nejvíce zajímá protichůdnost informací. V nedávném rozhovoru pro e15.cz prozradil mnohem víc.

Jaroslav Dušek o sobě říká, že prakticky třicet let nebere žádné léky a nijak mu to nechybí. * „Tehdy jsem poprvé přešel bosýma nohama žhavé uhlíky. Jak jsem po nich přešel, přemítal jsem, že když moje tělo umí přejít žhavé uhlíky, proč by se neumělo samo vypořádat s nějakou běžnou nemocí. A tak jsem to zkusil. Uplynuly dva tři roky, teď je to 29 let a prostě jsem neměl v těle lék. Tělo je obdařeno nesmírnými sebeozdravnými schopnostmi. V tom je klíč,“** rozpovídal se herec v nedávném rozhovoru pro e15.cz.

Český filmový a divadelní herec nezapomněl zmínit ani pandemii koronaviru, která v současné době sužuje celý svět. „Mě hlavně zaujala ta protichůdnost informací. I v běžných médiích si protiřečí – od toho, že se jedná o brutální smrtelný virus, na který lidé umírají při chůzi, až po zprávu, že nikdo přímo na virus nezemřel,“ staví se k celé věci skepticky.

Jaroslav Dušek přiznává, že si vytvořil svoji vlastní teorii. „Já jsem nikoho nemocného v okolí také neznal, až když jsem se víc ptal, tak jsem se dostal k jednomu až dvěma případům. Vytvořil jsem si proto teorii, že onemocněli ti, kteří volí Andreje Babiše, protože ty také nikdo nezná,“ dodal.

Související články

Další články