Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Jaroslav Dušek: Koronavirem onemocněli ti, kteří volí Andreje Babiše

Jaroslav Dušek: Koronavirem onemocněli ti, kteří volí Andreje Babiše
Zdroj: archiv
koronavirus
Jaroslav Dušek (58) je český filmový a divadelní herec, kterého si mohou lidé pamatovat hlavně z legendárního filmu Pelíšky. Jaroslav Dušek o sobě tvrdí, že od roku 1991 nepožil žádné léky, nejraději chodí bosý a na pandemii koronaviru ho nejvíce zajímá protichůdnost informací. V nedávném rozhovoru pro e15.cz prozradil mnohem víc.

Jaroslav Dušek o sobě říká, že prakticky třicet let nebere žádné léky a nijak mu to nechybí. "Tehdy jsem poprvé přešel bosýma nohama žhavé uhlíky. Jak jsem po nich přešel, přemítal jsem, že když moje tělo umí přejít žhavé uhlíky, proč by se neumělo samo vypořádat s nějakou běžnou nemocí. A tak jsem to zkusil. Uplynuly dva tři roky, teď je to 29 let a prostě jsem neměl v těle lék. Tělo je obdařeno nesmírnými sebeozdravnými schopnostmi. V tom je klíč,"* rozpovídal se herec v nedávném rozhovoru pro e15.cz.

Český filmový a divadelní herec nezapomněl zmínit ani pandemii koronaviru, která v současné době sužuje celý svět. "Mě hlavně zaujala ta protichůdnost informací. I v běžných médiích si protiřečí – od toho, že se jedná o brutální smrtelný virus, na který lidé umírají při chůzi, až po zprávu, že nikdo přímo na virus nezemřel," staví se k celé věci skepticky.

Jaroslav Dušek přiznává, že si vytvořil svoji vlastní teorii. "Já jsem nikoho nemocného v okolí také neznal, až když jsem se víc ptal, tak jsem se dostal k jednomu až dvěma případům. Vytvořil jsem si proto teorii, že onemocněli ti, kteří volí Andreje Babiše, protože ty také nikdo nezná," dodal.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy