Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jaromír Soukup skončil nečekaně v nemocnici: Kdybyste viděli můj obličej, neusnuli byste, říká

Jaromír Soukup
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
operace

Každý tráví víkend jinak. Někdo si užívá krásný sobotní den pod teplými slunečními paprsky a někdo na operačním sále pod kudlou chirurgů, jako třeba Jaromír Soukup, který na svém Instagramu poslal vzkaz z nemocničního lůžka. Že z něj nadšení zrovna dvakrát neprýštilo, rozhodně neskrýval. 

Operace nosu

Mediální magnát Jaromír Soukup už zřejmě ve svém životě zažil i příjemnější víkendy. Místo toho, aby trávil slunečný den procházkou se svou partnerkou Agátou Hanychovou a jejich maličkou dcerkou Rozárkou, vyděsil své fanoušky pozdravem z nemocnice.

"Jestli bych si mohl vybrat operaci ruky na podzim a nosu teď, beru ruku," napsal na svůj Instagram majitel TV Barrandov. "Jak vypadá můj obličej, to si ani nepřejte vidět, neusnuli byste," dodal s humorem ke snímku, který sdílel ve storíčku.

Loňské zranění

Jestli šlo o plánovanou operaci, nebo o další z jeho karambolů, zatím není známo. Loni byl Soukup hospitalizován po nešťastném pádu z kola, k němuž došlo během jednoho z posledních hezkých podzimních dnů.

"Měl teď celkem komplikovanou operaci ruky, přetrhané vazy a opravdu ošklivou zlomeninu, takže jsme si vystřídali nemocnice a pokoje a teď se budu zase starat já o něj," uvedla tehdy pro eXtra.cz Agáta. Tak snad to tentokrát nebude tak vážné.


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy