Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jaromír Soukup se vrátí do Clashe. Le Sy naznačil, že to bude ještě letos, a promluvil i o bolestivých hejtech od Novotného

Tomáš Le Sy promluvil o Soukupovi a Novotném.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/Tomáš Martínek/eXtra.cz/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
COTS

Tomáš Le Sy poodkryl, na co se mohou fanoušci Clash of the Stars v budoucnu těšit. V pořadu eXtra Host přiznal, že ačkoli Jaromír Soukup tvrdil, že žádný další zápas v budoucnu nebude, už ho pro něj plánují. Le Sy se vyjádřil i k Ondřeji Novotnému, který jejich turnaj dlouhodobě nekompromisně kritizuje. 

Turnaj Clash of the Stars se mezi fanoušky těší stále větší a větší oblibě. Jeden z promotérů Tomáš Le Sy v pořadu eXtra Host promluvil o tom, na co se mohou fanoušci těšit. Největším lákadlem je další zápas Jaromíra Soukupa, který s jistotou bude. Vyjádřil se i k Ondřeji Novotnému, jenž tento bizarní turnaj nemůže vystát.


Ačkoli Soukup další zápas popíral, po podivné výhře s Alešem Bejrem chce do klece znovu. "Jaromír chtěl mít ten zápas s Alešem Bejrem jako svoji derniéru. Ale je logické, že takovou výhrou končit fakt nechce. Připravujeme mu další zápas. Teď nebude v Ostravě, ale řešíme to, takže na pana Soukupa se ještě můžete určitě těšit," přiznává.

Doporučené video: Tomáš Le Sy v pořadu eXtra Host:


Le Sy si myslí, že Novotný pouze nemá rád bizár

Tomáš Le Sy se vyjádřil i k Ondřeji Novotnému, který dlouhodobě Clash of the Stars haní a v minulosti nazval Le Syho debilem. "Přiznám se, že to bolelo. Nečekal bych něco takového. Není to příjemné poslouchat. Myslím si, že to nebylo akutní. Bylo to na tu situaci s Bejrem, kde jsme se tam vyhrotili," vysvětluje.


K velkému překvapení nazval Tomáš jejich vztah kamarádstvím. "Je možné, že jsme kamarádi. Teď jsme v kontaktu teda dlouho nebyli. Nikdy to nebylo na denní bázi. Vždycky jsme spolu hodně komunikovali kvůli práci. Ale teď už jsme v kontaktu vůbec nebyli," říká a dodává, že zatím neměli možnost pohovořit si o tom, jak Novotný nazval Tomáše debilem.

I když Ondra se do jejich turnaje pustí při každé možné příležitosti, Le Sy za tím vidí prostý důvod – nemá rád bizár. "Já dokážu Ondru pochopit. On na to musí přece nějak reagovat. Každý si jdeme svou cestou a neděláme si naschvály. Myslím si, že máme v pohodě vztah. On ale není fanouškem bizáru. Nefandí tomu, nelíbí se mu to, tak to je v pohodě," zakončuje s úsměvem.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy