Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jaromír Soukup promluvil o nečekané operaci: Nebyl to plánovaný zákrok, tělo prostě občas samo zahapruje, přiznává

Jaromír je šťastným tatínkem
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
operace

Mediální magnát Jaromír Soukup v sobotu vyděsil své fanoušky pozdravem z nemocnice. Ze vzkazu přitom vyplývalo, že nešlo o nic plánovaného, naopak. Soukup pro eXtra.cz to potvrdil a  promluvil o tom, co stálo za jeho nečekanou hospitalizací. 

Neplánovaná operace

Majitel TV Barrandov Jaromír Soukup informoval své fanoušky prostřednictvím sociálních sítí, že skončil na operačním stole. "Jestli bych si mohl vybrat operaci ruky na podzim a nosu teď, beru ruku," napsal na sociální síť. "Jak vypadá můj obličej, to si ani nepřejte vidět, neusnuli byste," dodal s humorem.

Nyní známý moderátor pro eXtra.cz přiblížil detaily nečekaného zákroku. "Do podrobností zacházet nechci. Operace proběhla úspěšně. ORL v Nemocnici Na Homolce je špičkové. Jen mohu poznamenat, že ten zákrok plánovaný nebyl," napsal nám Soukup v SMS zprávě.

Bejr za to nemůže

Naštěstí ale podle jeho slov nešlo o nic vážného, jak se báli někteří jeho fanoušci. "O život mi nešlo, ale jako u každé zdravotní komplikace se to muselo vyřešit," uvedl Jaromír. Malá Rozárka, kterou má moderátor s Agátou Hanychovou, tak nebude dlouho bez svého tatínka.

Mediální magnát navíc dodal, že ho nikdo nenapadl. Prý ani Aleš Bejr, s nímž se nedávno porval ve studiu, což bylo samozřejmě jen jako. "Bejr mi to fakt neudělal. Neudělal mi to nikdo, to prostě tělo někdy zahapruje," doplnil na vysvětlenou partner influencerky a bývalé modelky Agáty Hanychové.

Operace ruky

Nejde přitom o moderátorův první karambol za poslední rok. Loni byl Soukup hospitalizován po nešťastném pádu z kola, k němuž došlo během jednoho z posledních hezkých podzimních dnů.

"Měl teď celkem komplikovanou operaci ruky, přetrhané vazy a opravdu ošklivou zlomeninu, takže jsme si vystřídali nemocnice a pokoje a teď se budu zase starat já o něj," uvedla tehdy pro eXtra.cz Agáta. Tak snad to tentokrát nebude tak vážné.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy