Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Jaromír Soukup pro eXtra.cz: Proč jsme se zbavili Honzy Musila

Pro Musila to bylo inspirující období.
Zdroj: Se souhlasem TV Barrandov
+ Dalších 5 fotografií

Jak redakce eXtra.cz informovala, TV Barrandov zrušila pořady své stálice Honzy Musila (54), který na stanici uspěl především s talk show Nebezpečné vztahy. Podle vyjádření moderátora byl ale jeho odchod velmi zvláštní. Nikdo mu prý ani nezavolal, aby mu řekl, že končí. Co na to ředitel stanice Jaromír Soukup?

Honza Musil: Překvapivý konec

„Rozhodně neodcházím zhrzený, po pracovní stránce jsem v televizi Barrandov strávil pět krásných let. Po pěti letech spolupráce bych si možná ten konec představoval trochu jinak, ale to se nedá nic dělat. Vděk rozhodně převažuje,“ řekl eXtra.cz spíkr Honza Musil.

Jaromír Soukup: Končí se ctí

Redakce oslovila i ředitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa (52), který se pro nás poprvé k odchodu své hvězdy vyjádřil.

„Každý pořad jednoho dne končí. A v nejlepším je nejlepší přestat. Natočili jsme přes dva a půl tisíce dílů Nebezpečných vztahů a nepochybně je budeme vysílat dále. Nové díly už ale natáčet nebudeme. Barrandov bude mít nové odpolední vysílací schéma a pořad Nebezpečné vztahy končí se ctí a dobrými výsledky,“ napsal nám Soukup v esemesce.

I k nám se doneslo, že ředitel stanice si do společnosti přivedl pár nových lidí, kteří zavádějí spoustu změn.

Následovalo mlčení

Jenže konec Honzy Musila podle jeho vlastních slov neměl být úplně standardní. Ředitel ani nikdo jiný mu prý zrušení pořadů nikdy neoznámil.

„S Jaromírem Soukupem jsem o tom nemluvil. Snažil jsem se s ním zkontaktovat a bylo mi přislíbeno, že si promluvíme, ale nestalo se tak,“ říká pro eXtra.cz moderátor.

Jaromír Soukup doplňující dotaz, jestli skutečně moderátorovi nikdo o jeho konci nedal vědět, nechal už bez odpovědi.

Soukupa si dál váží

Musil však přesto s trpkostí neodchází. „Jestli někdo očekává, že o Jaromírovi teď budu mluvit špatně, tak to v žádném případě. Příležitosti, kterou mi dal, si nepřestanu vážit. Potkal jsem kvůli tomu spousty zajímavých a výborných lidí,“ dodal pro náš web.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy