Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Jaromír Soukup přestal mlčet: Útok na Agátu i obhajoba drsného konce

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová ve studiu show Agáta Jaromíra Soukupa.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 6 fotografií
VYJÁDŘENÍ

Už se nám ta bitva začíná rýsovat. Jaromír Soukup (54) má v poslední době pocit, že na něj probíhá útok ze všech stran, takže se v časopise Sedmička, který vlastní, rozhodl ozřejmit svůj úhel pohledu na rozchod s Agátou Hanychovou (38). Přiznal, jak ho urazilo dozvědět se o konci na Instagramu, spustil litanii obhajoby a naznačil také, co za rozchodem stojí.

Jaromír Soukup: Agáta Hanychová rozchod oznámila nevhodně

„I oznamování rozchodu přes Instagram považuji za nevhodné, ale už se tak stalo. Já jsem žádal o zdrženlivost, aby se o důvodech nemluvilo,“ potvrdil nejprve pro Sedmičku stále ještě podnikatel Jaromír Soukup dřívější informace eXtra.cz, že byl ze zveřejnění rozchodu celý „běsný“.

A proč tedy jeho vztah s influencerkou Agátou Hanychovou skončil? Jaromír jako by si chtěl nechat otevřená vrátka, a tak jen lehce něco naznačuje.

„Každý rozchod je o tom, že se číše plní a rozchod zapříčiní nějaká poslední kapka. Je brzy na to o tom hovořit. Každý máme nějakou představu o partnerovi a ty představy se někdy míjejí,“ tvrdí o ženě, kterou si zprvu musel být natolik jistý v kramflecích, že si s ní jen pár měsíců po začátku vztahu pořídil dítě.

Sypal si popel na hlavu

Pak přišla pasáž, v níž jako by se pomalu kál za své chování. „Obecně můžu říct, že pokud bylo na škodu, že příliš pracuji, mám starosti a ne každý den se směji, to je zlé, protože to je asi pravda. A jestli to byla moje chyba, nevím, ale já holt takový jsem. K tomu jsem jen za poslední dva měsíce měl těžké zdravotní problémy, což mi taky nepřidalo, tudíž jsem nebyl nejzábavnější společník,“ doplnil Jaromír Soukup.

Jenže redakce eXtra.cz přinesla svědectví z Agátina domu, jež dává najevo, že o nedostatku úsměvů to rozhodně nemělo vůbec být. Podle přátel Agáty naopak šlo o strašně toxický konec vztahu.

„Na začátku to byla opravdu velká láska. Jaromír byl neskutečně pozorný partner, takže i když sem tam viděla jeho chování k ostatním, které se jí nelíbilo, tak to v zamilované zaslepenosti přecházela. Jenže v posledních měsících se ten vztah radikálně proměnil. On má strašně obrovské problémy s dluhy a firmami, Agáta za ním stála, křísila ho v těch nejhorších situacích, snažila se ho povzbudit, jak to šlo, ale nakonec se to bohužel změnilo tak, že jeho průšvihy ovlivňovaly každou vteřinu jejich soužití,“ řekl nám před pár týdny velmi dobrý přítel modelky, který si pochopitelně nepřál být jmenován, redakce ale dobře zná jeho totožnost a jeho vztah k Hanychové. „Bylo to nakonec tak strašně toxické prostředí, že prásknout dveřmi byla jediná záchrana,“ pokračoval.

Útěk byl záchrana pro ni i děti, tvrdí přítel Agáty

„Agáta je máma tří dětí a potřebuje pro ně fungovat. Jenže za situace, kdy Jaromír hasí tolik požárů, řeší tolik věcí najednou a zcela to ovládá i jeho chování a fungování doma, kdy přicházel úplně rozmontovaný, vypsychovaný a vystíhovaný ze všech starostí v byznysu a přenášel to dál, takže tam bylo fakt dusno k nežití, by to dál nezvládla. Aby se pak třeba někde klepala, to nejde. Musela to ukončit,“ sděloval nám.

„Agáta přece nemůže vychovávat děti v prostředí, kde je neustále napjatá a vystresovaná situace. Kde se i po večerech pořád vzteká, rozčiluje, řeší nenávisti, na dálku se neustále řve na zaměstnance a podobně. Úplně se z toho vytratila pohoda a klid. Jen problémy, negace, nic víc,“ dodal začátkem září přítel Hanychové. Zdá se, že tohle opravdu s nižší zábavností nebo zdravotními problémy Soukupa nijak nesouviselo.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy