Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Jaromír Soukup po rozchodu s Hanychovou už není sám. Promluvil o nové lásce. Agáta ví, o koho jde

Jaromír Soukup promluvil o randění: Agáta Hanychová zná jeho novou známost
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák/Se souhlasem Clash of the Stars
+ Dalších 7 fotografií
láska

Po svém rozchodu s influencerkou Agátou Hanychovou si mediální magnát Jaromír Soukup své soukromí velmi střeží. Nyní se ale ukázalo, že je možná připraven navázat nový vztah, pokud se tak již nestalo, jak prozradil týdeníku Sedmička. 

Milovník žen

Rozchod Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, kteří společně přivedli na svět dceru Rozárku, nebyl ničím příjemným ani pro jednoho z nich. Po několika měsících se už možná některé z ran zacelily, a jak se ukázalo, šéf TV Barrandov na lásku nezanevřel.

Jak sám uvedl, bez žen se prostě nedá příliš dlouho žít. „Žijeme v reálném světě, stýkáme se s lidmi pracovně, soukromě. Já žiju svůj život dál. A samozřejmě, že ženy v něm hrají svoji roli. Vždycky hrály. Já ženy obdivuju a neumím si v dlouhodobém horizontu bez žen život představit, stejně jako naprostá většina mužů,“ uvedl Jaromír Soukup v týdeníku Sedmička.

Jestli je i on opět zadaný, nepotvrdil, nicméně ani nevyvrátil. K hledání té pravé ale prý rozhodně nevyužívá žádných seznamovacích aplikací ani sociálních sítí. „Dovedete si mě představit, že jsem na Tinderu? Samotného by mě zajímalo, co by se dělo. Pravda je, že jsem na sociálních sítích populární a nějaké ženy se ozývaly, ale na tohle já nejsem, tudíž pokud nějakou partnerku mít budu, nepochybně to bude vztah z okruhu mých kontaktů, které mám, nebo z lidí, které znám,“ dodal Soukup, který prý upřednostňuje osobní seznámení.

K jeho novému vztahu se nyní vyjádřila i Hanychová. Do stories na Instagramu napsala, že ví, o koho se jedná. Totožnost Soukupovy lásky však neodhalila a nechala své fanynky, aby hádaly a psaly jí své tipy.


Láska na první pohled

Osobně se právě setkal i s matkou své osmiměsíční dcery. Poté, co ji pozval do svého studia jako hosta k rozhovoru před kamerami v létě roku 2022, přeskočila jiskra a pár se do lásky vrhl po hlavě. Jak jejich vztah rychle začal, stejně tak ale i skončil a pět měsíců po dceřině narození se partneři rozešli.

Známá influencerka je nyní šťastná po boku Mirka Dopity, za kterého se provdala koncem prosince loňského roku. Na svatbě, která se konala v kruhu nejbližších přátel a rodiny, nechyběla ani redakce eXtra.cz, která přinesla exkluzivně i první rozhovor novomanželů.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy