Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jaromír Soukup otevřeně o porodu a svatbě: Rozárka i Agáta budou Soukupovy

Na Clash of the Stars dorazila i Agáta s Jaromírem.
Zdroj: herminapress
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Porod

Influencerka Agáta Hanychová se již brzy stane opět maminkou. Svého třetího potomka čeká se svým partnerem - mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Nyní otevřeně prozradila, jestli bude muž jejího života u porodu a čí příjmení jejich novorozená holčička bude mít. 

Bude Soukupová

Bývalá modelka Agáta Hanychová bude již brzy v posledním měsíci těhotenství a na narození dcery Rozárky se moc těší. V rozhovoru pro web super.cz známá influencerka prozradila, že holčička bude mít tatínkovo příjmení a zřejmě dojde i na veselku.

"Rozárka bude Soukupová," řekla Agáta. "A Agáta bude také Soukupová," doplnil ji Jaromír Soukup s úsměvem a zcela jasně tím naznačil své plány v brzké budoucnosti.

Poprvé u porodu

Stejně jako pro Hanychovou i pro Soukupa to bude v pořadí již třetí potomek. Z minulého vztahu má dvě dnes již dospělé děti. Nebyl ale u porodu ani jednoho z nich, což se nyní změní. "Nebojím se, ale jsem nervózní, mám starost o Agátu i o Rozárku," vysvětlil majitel TV Barrandov, který je moderátorem hned několika pořadů.

"U porodu budu určitě. A místo mého pořadu se bude muset dát film. Diváci to přežijí. V tu chvíli, kdy bude Agáta rodit, bude na televizi film. Určitě," dodal mediální magnát. Sama Agáta mluví o svém těhotenství i porodu velmi otevřeně většinou v živých streamech na svém Instagramu, kde ji sleduje přes 300 tisíc lidí.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy