Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Tajemství telefonu Jaromíra Soukupa: Odhalil, koho má na tapetě, a družka Agáta to není

Jaromír Soukup ukázal, že na tapetě  telefonu má sám sebe.
Zdroj: se souhlasem TV Barandov
+ Další 4 fotografie
celebrity

Mediální magnát, miliardář a moderátor Jaromír Soukup vyzpovídal ve svém pořadu VIP svět Speciál na TV Barrandov Shopaholicadel. V rozhovoru si část bystřejších fanoušků mohla všimnout toho, co má Jaromír Soukup na tapetě mobilu, nebyla to fotka Agáty Hanychové, jeho současné přítelkyně, ale snímek muže, který se mu nápadně podobá. A fanoušci se začali přít, čí fotku Soukup má na tapetě svého telefonu. 

Je to naprosto běžný trend, kterým se řídí většina obyvatelstva. Když si máte vybrat tapetu na svůj smartphone, tak si většinou vyberete někoho blízkého, přítelkyni, člena rodiny nebo kamarády, nezřídka se ocitají na tapetách i domácí mazlíčci či fotky z míst, která jste navštívili na dovolené.

Soukupova tapeta

A když Jaromír Soukup v jedné ze svých show odhalil displej svého telefonu, fanoušci se začali hádat, kdo má tu čest být na jeho tapetě. Jelikož známý mediální magnát nikdy nebyl stereotypní, je známý svou sebeláskou a na jeho telefonu je snímek muže, začaly se rojit spekulace, že si tam dal sám sebe. 

A to i proto, že mnozí čekali, že uvidí snímek jeho aktuální partnerky nebo obou dětí z předchozího vztahu. 

Vše je ale jinak. Na tapetě má Soukup jen svého syna Lukáše, který je minimálně stejně šikovný, jako jeho otec, pro kterého pracuje. V roce 2015 oficiálně proběhlo médii, že se Lukáš Soukup stal šéfem akvizice (převzatých pořadů) TV Barrandov a k tomu ještě řídil firmu, která s nakoupenými pořady kšeftovala. Momentálně má být manažerem v otcově reklamce Médea Group.

Kromě toho je například v dozorčí radě JSP a.s., která spravuje nemovitosti Jaromíra Soukupa, nebo je společníkem, jednatelem či členem správní rady dalších podniků spojených s jeho otcem, o němž média často píší v souvislosti s velkými dluhy. Tomu se ale opakovaně vysmívá s tím, že jeho podnikání vůbec nerozumí.

Ale zpátky k Lukášovi: důležité ovšem je, že synátor jistě nebude žádná jen naoko nasazená poslušná loutka, určitě naopak vždy svědomitě plní všechny své funkce, koná pokaždé plně s péčí řádného hospodáře a klidně by se tátovi postavil, kdyby něco bylo v nepořádku. 

Není tak divu, že má Soukup na své tapetě právě jeho. Nutno ale říct, že může být patřičně hrdý i na svou dceru Natálku, která je velmi úspěšná v parkuru. 

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy