Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Jaromír Soukup chce kandidovat do Evropského parlamentu: Co bude s jeho show?

Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
TV Barrandov
Televizní magnát Jaromír Soukup (49) se chce věnovat vysoké politice. Soukup už brzy oznámí kandidaturu ve volbách do Evropského parlamentu.

Vládce televize Barrandov a plodný moderátor Jaromír Soukup už brzy oznámí kandidaturu ve volbách do Evropského parlamentu. Uvedl to zpravodajský portál INFO.CZ.

Zatím není jasné, zda Jaromír Soukup bude kandidovat na vlastní kandidátce, nebo na kandidátce některé z politických stran.

Sám Soukup by měl kandidaturu potvrdit v pořadu televize Barrandov Moje zprávy. Dosud se spekulovalo, že by mohl ohlásit i to, že by se chtěl stát příštím prezidentem České republiky. Hovoří se také o tom, že pokud by ve volbách byl úspěšný, přestal by moderovat pořady TV Barrandov. V minulosti Soukupa proslavil vztah s herečkou Kateřinou Brožovou (50). Pár se ale po letech rozešel. Vzpomínky na jejich lásku najdete ve fotogalerii.

Související články

Další články