Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová se ostře pustili do Petra Kolečka. Já Anetu varovala, dušovala se modelka

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová se ostře pustili do Petra Kolečka
Zdroj: profimedia, eXtra.cz/Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Názor

Jaromír Soukup (53) a Agáta Hanychová (37) divoce rozebírali bouřlivé vztahy celebrit, které se v poslední době odehrály. V pořadu Agáta Jaromíra Soukupa na TV Barrandov se pustili do manžela Pavly Tomicové, Petra Kolečka a Denisy Nesvačilové. Mediální magnát se o Kolečkovi docela rozvášnil a některé výrazy byly až drsné. Když už bylo téma nevěry otevřené, bylo jasné, že se oba divákům svěří, jak to s ní mají. 

V pořadu Agáta Jaromíra Soukupa to pěkně vřelo, a to nejen na plotně. Jaromír Soukup se drsně obul do scenáristy Petra Kolečka, který nedávno opustil svou ženu Anetu Vignerovou a utekl k herečce Denise Nesvačilové. Rozchod tehdy potvrdil v rozhovoru pro eXtra.cz.

Drsný Soukup

Soukup se v pořadu rozhořčil a do Petra se pořádně opřel. "Ten rozchod není překvapením, pravděpodobně jim to neklapalo už před tím, než se seznámili. Mi řekni, chlap, co má manželku, malý dítě, jí nakecá takový kidy, jako že si nerozumí a že spolu už ani nespí a opustí jí. Kdyby aspoň držela hubu ta Nesvačilová. A on je takovej chytrej scenárista, jak může dát prohlášení, že jim to s Anetou už neklape, když jsou přitom tři roky," říká naštvaně Jaromír během přípravy lilků.

Agáta na hrubé poznámky reagovala. "Tak já jsem byla u toho, když Aneta zjistila, že je těhotná s Kolečkem, bylo to u mě na zahradě. Byli spolu 14 dní. Aneta mi tvrdila, jak jsou moc šťastní, tak jsem jí na to řekla: Aneto, on už to udělal jednou, udělá to i podruhý, protože takhle opustil i svoji bývalou ženu," řekla v pořadu Agáta. "To jsou ty chlapi, co si nedokážou přiznat pocit nasycení ze sexu," reaguje Soukup na Kolečka.

Nevěra manžela Tomicové

Petr Kolečko není jedinou osobou, kterou v pořadu řešili. Mluvili také o Pavle Tomicové a jejím muži, který ji taktéž opustil kvůli jiné ženě. Jeho milenkou je o něco mladší herečka Kristýna Kociánová, která s Pavlou dokonce hrála v seriálu Slunečná. "Jde o to, že ten pan Tomica nebo manžel tý Tomicový, kterej je mimochodem ošklivej, tak si našel o něco mladší milenku. To znamená, že on je hajzl," řekl Soukup.

Poté se v pořadu začala řešit nevěra. Na otázku, jestli byl šéf TV Barrandov někdy nevěrný, odpověděl po dlouhé tiché pauze takto: "No když ti řeknu, že jo, tak mám průser, když ti řeknu, že ne, tak si to vygooglíš a řekneš, že jsem lhář," směje se Jaromír. Ženy jsou podle Agáty nevěrné proto, protože chtějí přilákat pozornost a jsou nešťastné. Když zahýbá chlap, tak k tomu je podle Jaromíra vždy nějaký důvod. "Většinou je ta nevěra daná nějakou touhou po sexu, po změně a tak," přiznává mediální magnát. Agáta prý nikdy nevěrná nebyla.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy