Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Jaromír Jágr v Itálii poklekl před Dominikou. Proč ho pak lidé přirovnali k Hasselhoffovi?

Jaromír Jágr v Itálii poklekl před Dominikou Branišovou. Proč ho pak lidé přirovnali k Davidu Hasselhoffovi?
Zdroj: se souhlasem Dominiky Branišové/profimedia
+ Další 4 fotografie
podoba

Bývalá modelka Dominika Branišová (27) si s příchodem května - měsíce lásky - užívá pořádnou porci italské romantiky se svým partnerem a hokejovým bohem v jedné osobě Jaromírem Jágrem (50). Zamilované hrdličky, které dělí více než dvacetiletý věkový rozdíl, plní svůj Instagram fotkami z italského Říma. 

Jágr s Branišovou: Hra na fotografa

Stále aktivní sportovec Jaromír Jágr si se svou něžnou polovičkou Dominikou Branišovou užívá první májové dny v Římě, který bezesporu patří k nejromantičtějším místům na světě. Italská metropole, kde doslova zakopáváte o památky na každém rohu, si samozřejmě žádá vytrvalou a poctivou fotodokumentaci, aby se bylo čím chlubit na rodinných oslavách.

Dominika jako bývalá modelka samozřejmě ví, jak si správně stoupnout a zapózovat před blesky fotoaparátů. Co když ale za objektivem není profesionální fotograf, ale její partner, jehož ruce nebyly stvořeny pro jemné mačkání spouště, nýbrž pevný úchop hokejky?

Jaromír se ovšem v Itálii ukázal coby renesanční muž a vzal úlohu zachycení krás nejen Říma, ale hlavně jeho přítelkyně na svá ctěná bedra. Jak si romantická atmosféra italských měst žádá, dokonce poklekl. Za tímto gestem se bohužel neskrývala žádost o ruku, ale prosba o pěknou modelkovskou pózu na fotografii, kterou se Jarda neváhal pochlubit na svém Instagramu. Ani Dominika nezůstala pozadu a svého partnera za jeho cit pro estetično vychválila až do nebe.

Je tam podoba s Hasselhoffem?

Jaromír Jágr, který letos v únoru oslavil své padesáté narozeniny, také nemohl zůstat pozadu. Tentokrát si povolání kameramana zkusila Domča. Zachytila svého milovaného Jaromíra tak mistrně, že ho ani vlastní fanoušci nemohli poznat. Věhlasného hokejistu si spletli s hvězdou z úplně jiné branže a Jaromíra Jágra pasovali na jasného herce Davida Hasselhoffa.

Jde o úhel pohledu

Těžko soudit, jestli Jaromíra tohle přirovnání potěšilo. Herec, kterého proslavil seriál Knight Rider či role Mitche Buchannona v seriálu Pobřežní hlídka, se sice navzdory své bouřlivé minulosti alkoholika udržuje v perfektní formě, pořád je ale o celých devatenáct let starší než Jágr. Na obhajobu followerů je ovšem dlužno dodat, že mnozí z nich se snažili hokejovou legendu urychleně uklidnit, že se jistojistě jedná o podobu s Hasselhoffem v době, kdy byl ještě mlád.

Muži ale zřejmě berou takové lichotky jinak a přirovnání ke staršímu chlapovi je z míry, na rozdíl od nás žen, nevyvede. Umíme si totiž živě představit to zděšení v očích, kdyby followerky Dominiku Branišovou přirovnaly například k herečce Sandře Bullock (57). Jo i se šedesátkou na krku vypadá skvěle, ale v tomto případě je jakákoliv racionalizace marná. Berme to s nadsázkou, ale stejně jako jakákoliv jiná mladá žena by možná i Dominika měla zkaženou dovolenou a její první kroky by z Říma vedly rovnou na omlazovací kúru.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy