Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr slaví 48. narozeniny bez lásky: 6 žen ho opustilo, tyhle teď jeví zájem

Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 35 fotografií
Všechno nejlepší
Den po svatém Valentýnu slaví Jaromír Jágr (48) narozeniny. I na svůj velký den zřejmě zůstane na ocet. Po rozchodu s Veronikou Kopřivovou (28) si zatím žádnou další krásku nezaháčkoval. Byl to už šestý vážný vztah, ze kterého zůstaly jen trosky. Kolem legendárního hokejisty se přesto od kopaček ochomýtalo pár půvabných slečen.

Jako by to bylo jeho prokletí. Jaromír Jágr slaví už 48. narozeniny a padesátka se mílovými kroky blíží. Po svém boku však nemá manželku, natož potomstvo.

Nejslavnější český hokejista si vždy vybíral ne úplně ideální holky na vdávání. A stejné typy se na Jardu lepí i po posledním rozchodu s Veronikou Kopřivovou Samé krasotinky, jimž by málokdo odolal, ale jak přijde na zásadní životní otázky, nadšení rázem opadne!

Spekulace o lásce

Nejprve se spekulovalo o románku se slovenskou tenistkou Danielou Hantuchovou (36). Jágr si s ní užil romantickou večeři, poté se prošli vánoční Prahou a údajně pak zmizeli v bytě v centru metropole. Nic většího ale z prosincové schůzky patrně nevzešlo. V lednu se kolem hokejisty údajně začala ochomýtat Anežka Fojtáchová Jenže ještě než Jarda stihl zabrat na udičku, před okouzlující dívkou obdržel důrazné varování!

"Zažil jsem s Anežkou hodně hezkého, ale zároveň musím říct, že tak zlého člověka bez soucitu a respektu jsem nezažil. Anežka vypadá úžasně a znamenitě. Toho umí využít, ale nemá vůbec žádné srdce!" nechal se slyšet expřítel začínající zpěvačky. Takže Jardo, od takového materiálu raději ruce pryč!

S kým mu to nevyšlo

Od té doby je ticho po pěšině, Jágr nejspíš vyčkává na tu pravou. Zda už je na dohled, si ale nechává pro sebe.

Před Kopřivovou měl pět dalších vážných známostí, vždy však skončily nezdarem. Vůbec první velkou láskou legendy z Nagana byla Iva Kubelková (42), potom byl pár měsíců s moderátorkou Nicol Lenertovou (45). Přes Andreu Verešovou (39) a Lucii Borhyovou (41) se dostal k Inně Puhajkové (33). Mnozí fanoušci jsou dodnes přesvědčeni, že právě ona byla pro Jágra ta pravá.

Jak ale prokázala minulost, očividně nebyla. Jedinou osudovou ženou Jardova života tak zůstává jeho maminka Anna Jágrová (73), které jeho příznivci neřeknou jinak než mama Džegr

V galerii se podívejte na ctitelky a i všechny Jardovy bývalky.

Související články

Další články