Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr si splní životní sen. Bude hrát poprvé za kanadský tým: S Calgary má podepsanou roční smlouvu

Jaromír Jágr se rozhodl!
Zdroj: Reprofoto: Huawei Mobile
+ Další 3 fotografie
Jeden z nejlepších a nejproduktivnějších hráčů v historii NHL Jaromír Jágr si dával opravdu hodně na čas. Nyní je ale potvrzeno, že se upsal na rok Calgary. Informoval o tom server sportsnet.ca, který potvrdil Jágrovo působení v NHL.

Dlouhou dobu nebylo jasné, pro jaké angažmá se Jaromír Jágr (45) nakonec rozhodne. Nejdříve se spekulovalo o tom, že pokud hokejovému bohu nevyjde NHL, mohl by přesídlit do ruské KHL. Jednu dobu nad tím velmi uvažoval.

„Protože když nebudu hrát NHL, chci jet na olympijské hry. A pokud se chci dostat do Pchjong-čangu, musím hrát nejlepší možnou ligu, která se nabízí. A to je KHL,“ řekla česká jednička před časem pro TN.cz.

Nyní se ale zdá, že je vše jinak. Ještě před pár hodinami se spekulovalo o tom, že Jaromír má mít na dosah podepsání smlouvy s Calgary. Teď už je vše potvrzeno. Hokejová hvězda se upsala na rok kanadskému Calgary.

Pětačtyřicetiletý hokejista si nechal hodně dlouhou dobu na rozmyšlenou a už i fanoušci začali být nervózní.

Nedávno odmítl nabídku St. Louis a stále nebylo jasné, kde zakotví. Už od včerejška o jeho angažmá spekuloval uznávaný novinář Pierre LeBrun z TSN. „Opět všechno naznačuje, že Jágr podepíše smlouvu, ale ještě nic není oficiální,“ napsal před necelou hodinou na svém Twitteru.

LeBrun také píše, na kolik by si Jágr v Calgary přišel. „Pokud se Jágr skutečně rozhodně pro Calgary, měl by si přijít za jednu sezonu na jeden milion dolarů základního platu a k tomu další milion dolarů za případné bonusy,“ informoval na svém Twitteru.

Související články

Další články