Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jaromír Jágr se vrátil na místo, kde to všechno začalo. S Dominikou ukázal svůj starý byt v Americe

Jaromír Jágr zavzpomínal na časy v Americe.
Zdroj: Herminapress, se souhlasem P. Větrovský, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Vzpomínky

Legendární hokejista Jaromír Jágr (50) si pořádně zavzpomínal. Ocitl se totiž ve svém americkém bytě, v němž v devadesátých letech bydlel, když ještě hrál v zámoří. A vypadá to, že se toho v bytě od té doby moc nezměnilo, což je patrné i z videa umístěného na sociálních sítích.

Jaromír Jágr odletěl i se svou partnerkou Dominikou Branišovou (28) do Ameriky. Společně navštívili například Floridu nebo Pittsburgh, kde Jágr v minulosti hrál za tým Pittsburgh Penguins.

Do amerického velkoměsta se s nimi jel podívat i režisér Petr Větrovský, který natočil Jágra, jak prochází bytem a nostalgicky vzpomíná. „Jardo, zapni wi-fi v tom baráku,“ řekl mu Petr ironicky ve videu na Instagramu. Jágr mezitím se smíchem ukazoval nejen na staré rádio, ale i na drátový telefon a starší kávovar na překapávanou kávu. Prohlédl si také své staré trofeje, díky čemuž mu muselo vyskočit plno vzpomínek.

Právě přítomnost Větrovského podle fanoušků na sociálních sítích vyvolává spekulace o tom, zda s Jágrem nenatáčí dokumentární film. Režisér totiž v minulosti zpracoval například příběh slovenského MMA velikána Attily Végha a naposledy uspěl s dokumentem o Janu Kollerovi. Zfilmování kariéry legendární 68 by tak nebylo ničím překvapivým.

Branišová poprvé na zápase NHL

Dominika na své sociální sítě zase přidala fotografii z hokejového stadionu na Floridě. „Další moje poprvé – zápas NHL. Atmosféra, která se nedá srovnat absolutně s ničím u nás. A hlavně Florida Panthers postoupili poprvé po 27 letech do finále Stanley cupu. Děkuji, bylo to naprosto fantastické,“ napsala.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy