Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

JAROMÍR JÁGR SE SVLÉKL! Ženy při pohledu na odhalenou hruď omdlévají. Je to pořádně žhavý pohled

Jarda by se v „důchodu“ mohl živit jako model.
Zdroj: Klenoty Aurum
+ Další 3 fotografie
V poslední době ten chlap jen kvete. Nejenže se mu daří na ledě, ale když se odhalí, tak je zaručené, že ženy po stovkách omdlévají. Není se čemu divit. Jarda Jágr totiž odhalil svou mužnou hruď, která je víc než sexy!

Když hokejista Jaromír Jágr (44) nafotil kampaň pro klenotnickou firmu, tak nikdo netušil, jaký ohlas to vyvolá. Jenže teď vyrukovali ještě s něčím fakt dost žhavým – Jarda se jim svléknul a ukázal, co může vidět jen jeho přítelkyně Veronika Kopřivová (25).

Sportovec se samozřejmě neobnažil jen tak, ale odhodil svršek, aby zapózoval pro Klenoty Aurum a jejich kalendář 2017, který můžete mít doma i vy. A slintat nad hokejovým bohem klidně celé hodiny.

„Byla by škoda se o fotografie našeho národního klenotu Jaromíra Jágra nepodělit s našimi zákazníky, a proto jsme se rozhodli připravit pro rok 2017 kalendář,“ říká Rony Lori, majitel značky klenotů.

Kalendář obsahuje celkem 12 sexy fotografií naší hokejové legendy. 8 fotografií, které již zákazníci znají z obchodů a 4 nové, které pro ně budou překvapením. Na své si přijdou zejména fanynky, které Jaromíra na nich uvidí tak, jak ho ještě neviděly, v odhalených černobílých fotografiích. Na fotografiích je Jágr přitažlivě zarostlý, s profesionálním módním stylingem. Není divu, že zmíněné fotografie využilo již několik módních časopisů, časopis Esquire dokonce i na titulní stranu.

A jak je na tom Jaromír Jágr v civilu, kupuje si oblečení a šperky sám, nebo si nechá poradit od nějakého poradce? „Věci si vybírám sám, i když bych na to asi měl mít poradce. Ale nějak to zvládám bez něj, protože to pro mě není zas tak složité. Nejdůležitější je, abych se líbil partnerce. A co se líbí jí, to bych měl nosit,“ říká Jágr.

Související články

Další články