Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr se svlékl a ukázal nahé tělo: Postavu mu může závidět i Rambo

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
SVALY
Jen necelé tři roky ho dělí od oslavy padesátých narozenin, ale Jaromír Jágr jasně dokazuje, že věk je jen číslo. Pochlubil se svým fanouškům totiž snímkem, na němž je vysvlečen do poloviny těla a ženám se při pohledu na něj musí rozhodně zvýšit tep. Na hokejové legendě totiž hraje samý sval a jeho dokonalé figuře by zatleskal i legendární filmový hrdina Rambo.

Jestli se někdo dokáže držet dlouhé roky ve výborné formě, tak je to rozhodně hokejový bůh Jágr je příkladem, že stárnout se dá s elegancí. Jeho tělo plné svalů je něčím, nad čím musí všichni žasnout. Ploché svalnaté břicho by mu mohli závidět leckteří mladíci, kteří chodí pravidelně do fitness centra.

"Las Vegas, točení klipu, je to tu hezké, ale hrozná dálka a ještě ten 9 hod časový posun. Den cestování, 2 dny tady a zpět. A v neděli nás Rytíře Kladno čeká Mlada Boleslav," uvedl ke snímku Jaromír, který prozradil, proč ukázal své odhalené partie.

Kdyby Jágra nikdo neznal coby hokejistu, jistě si při pohledu na svalnatý snímek řekne, že tenhle člověk musel v minulosti být profesionální kulturista. Jaromír zaslouží obdiv a jeho famózní křivky můžete sami ohodnotit v galerii.

Související články

Další články