Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jaromír Jágr se plavil po Vltavě se svou láskou Dominikou: Po boku mladší partnerky jenom kvete

Jaromír Jágr se plavil po Vltavě se svou láskou Dominikou: Po boku mladší partnerky jenom kvete
Zdroj: archiv Petr Větrovský
+ Dalších 5 fotografií
Láska
Česká hokejová legenda Jaromír Jágr (48) vyvedl svoji mladší partnerku do společnosti. S Dominikou Branišovou (26) vyrazili na oslavu, která se konala v centru hlavního města. Užili si krásný den strávený na loďce za přítomnosti dobrých přátel.

Po rozchodu s Veronikou Kopřivovou to vypadalo, že Jaromír Jágr zůstane sám. Dlouho se po jeho boku žádná žena neobjevila, ale to se změnilo. Poprvé se vedle něj mladičká a půvabná Dominika Branišová objevila v červnu 2020 a ihned se začalo spekulovat, že je Jardovou novou láskou.

Spekulace se samozřejmě potvrdily a teď už se na veřejnosti oficiálně objevují jako pár.

Strávili den na lodi

Hokejová legenda po boku mladší partnerky jenom kvete. Včera se pár společně vydal na soukromou narozeninovou oslavu Petra Větrovského, která se konala v samém centru hlavního města Prahy.

Oslava se konala na lodi plující po Vltavě. Na palubě byla i zpěvačka Olga Lounová, která přítomným udělala soukromý koncert. Dominika měla téměř po celou dobu plavby úsměv od ucha k uchu a Jarda taktéž.

Je vidět, že jsou spolu šťastní a společné chvíle si užívají, jak jen to jde. Jak moc jim to spolu sluší, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy