Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr se na NHL vykašlal. Může za to obdařená zpěvačka Sandra a její koncert

+ Další 3 fotografie
hokejista
Nejslavnější hokejová liga světa NHL se sice zase objevila v Praze, ale pozornost nejlepšího českého hokejisty neupoutala. Hokejová legenda dala přednost jiné show. Kam kroky Jaromíra Jágra (47) vedly?

Nejslavnější hokejová liga světa se sice po devíti vrátila do Prahy, nejslavnější český hokejista historie na tomto zápase ale chyběl. Jaromír Jágr (47) dál totiž před NHL přednost koncertu Sandry Cretu. Potkal se s ní dokonce i osobně.

V NHL získal dvakrát Stanley Cup, pětkrát byl vítězem kanadského bodování a stal se nejlepším Evropanem hrající v zámoří. Kdy si ale měl vybrat mezi NHL a koncertem zpěvačky Sandry Cretu v Lucerně, měl jasno. Jaromír Jágr dal před “svým” sportem přednost kulturnímu zážitku.

Jeho účast na koncertě ale nebyla překvapivá. Jágr se s tím totiž svěřil během jednoho ze svých mnoha livestreamů na Facebooku. “Když byla mladší, byla velmi populární, mám hrozně rád její písničky,” vysvětlil Jágr a dodal, že další jeho velkou láskou byla Samantha Fox.

Mohlo by vás zajímat

Další články