Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Jaromír Jágr schytává kritiku: Pro metál od Zemana šel s mastnou hlavou

Jaromír Jágr schytává kritiku: Pro metál od Zemana šel s mastnou hlavou
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
28. říjen
Prezident Miloš Zeman (75) předal ve Vladislavském sále státní vyznamenání. Dostal ho mimo jiné legendární hokejista Jaromír Jágr (47). Zeman se netají tím, že Jágra ocenil za jeho postoj k Číně. Jágr si vyznamenání ještě ani pořádně neprohlédl a už ho kritizuje část fanoušků. Vadí jim, že slavný hokejista převzal ocenění z rukou prezidenta, který zastává pozitivní politiku vůči Číně a Rusku.

Byl to večer Jaromíra Jágra (47). Tentokrát nesbíral body na ledě, ale od prezidenta Zemana (75) převzal medaili Za zásluhy I. stupně. Zeman se netají tím, že Jágr je mu sympatický nejen jako sportovec, ale také jako vyslanec, který pomáhá upevňovat vztahy mezi Českou republikou a Čínou

Jágr musel čekat, že část fanoušků mu bude vyčítat, že medaili od Zemana přijal. "Smutný konec jedné legendy," píše na Facebooku pan Strnad. "Odevzdat dres s číslem 68. Nepochopitelné od této sportovní ikony," dodává Jirka Vokoun. "Bože, jak ten se mi dokázal během chvilky zhnusit. To jim dělá reklamu? Jágr asi myslí jen na své finanční zisky," píše zase Dalibor Knížek.

Najdou se ale i hlasy, které se Jágra zastávají. "Čím jste se ve světě proslavili vy, dementi?" ptá se kritiků Jindřich Černý.

Mastné vlasy?

Někteří kritizují Jágra za jeho politické postoje. Další si všímají jeho účesů a spekulují, zda byl Jágr zpocený nebo šel na Hrad rovnou ze sprchy. Čtenářka Lenka Janíková se domnívá, že Jágr má mastnou hlavu. Bohužel negativní komentáře převažují nad pozitivními. Přitom Jágr toho pro Českou republiku udělal opravdu hodně a je otázkou, zda si takto drsné odsouzení zaslouží...

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy