Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou: Připravují se na nejhorší!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Hokejová rodina bude muset pořádně držet palce. Florida se připravuje na příchod hurikánu Matthew, který si v Karibiku vyžádal stovky obětí. Ve státech je momentálně Jaromír Jágr, který se spolu s Veronikou Kopřivovou na tuhle smršť připravuje.

Hokejový tým Florida Panthers dokonce zrušil plánovaný zápas s Tampou a místo toho se hráči i fanoušci připravují na příchod ničivého živlu. To, jak to probíhá, popsal Jágr (44) v zahraničních médiích.

V obchodech je prý hlava na hlavě a všichni si kupují zásoby na krizové dny. Regály jsou prázdné a lidé nervózní. "Je to hodně dobrý byznys. Možná to řekli schválně, protože potřebovali vyprodat zboží," vtipkuje Jágr.

O trochu víc se pak bojí jeho přítelkyně Veronika „Všude byly hrozně velký fronty a prázdný regály, to tady není zvykem. Já teda doufám, že to bude v pohodě a všichni budou v pořádku. Doufám, že nám to neodfoukne to naše 25. patro. Půjdu nakoupit nějaké zásoby, pro které mě Jaromír vyslal, že to není vůbec sranda. Abychom měli doma dostatečný množství jídla," řekla na svém Snapchatu.

Tak snad je hurikán mine a nikdo nebude v kritické dny zraněn či vystaven nebezpečí!

Související články

Další články