Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr prozradil, jak to mají s Dominikou v posteli. Padla i slova o dětech!

Dominika je oporou našeho klenotu, Jaromíra Jágra.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Přiznání

Kdo by si nepřál ulovit slavnou 68? Jenže vydržet po boku Jaromíra Jágra (49), to už je jinačí oříšek. Známý hokejista se rozpovídal o tom, jak to má v posteli se svou nejnovější přítelkyní Dominikou Branišovou (26). Padla ale kupodivu i slova o dětech...

Jaromír Jágr je samý žertík

Jaromír Jágr je v hokejovém světě pojem. Legendární osmašedesátku si přála svého času dostat do postele snad každá. A ani dnes nemá o fanynky hokejista nouze. Ten nyní ale Blesku prozradil, jak si na tom v sexu stojí. A nebudeme lhát, dle jeho slov to příliš slavně tedy nevypadá.

"Já jsem kvůli koronaviru úplně ztratil chuť...na sex," zažertoval Jaromír. Známý vtipálek si přitom doma hýčká o třiadvacet let mladší přítelkyni modelku Dominiku Branišovou, se kterou musí držet v posteli krok...anebo spíš ona s ním? Jaromír je totiž už snad notoricky známý tím, že se mu po boku partnerky střídají jako na běžícím páse. Na otázku deníku, zda spolu nechystají miminko, odpověděl však opět pouze vtipem a v hádankách.

"Mám už tři děti, ale nikomu to neříkej," zaperlil Jágr. Těžko tak říct, zda a kdy se pár miminka dočká. To třeba Jaromírova ex, modelka Veronika Kopřivová (30) si už v kočárku vesele vozí dceru Elu, kterou porodila na jaře. Jenom Jarda pořád nic...

Osudové seznámení

A jak si vlastně dvojka padla do oka? Dle všeho se měl Jaromír se svou Dominikou seznámit již začátkem února roku 2020 ve známém pražském klubu, kde Dominika pracovala jako manažerka a starala se o VIP klientelu, což byla jednoho večera i česká hokejová hvězda.

Související články

Další články