Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jaromír Jágr prozradil, co mu dal koronavirus: Nákaza ho nezastavila, páchá knihu

Jaromír Jágr prozradil, co mu dal koronavirus: Nákaza ho nezastavila, páchá knihu
Zdroj: Se souhlasem Jaromíra Jágra
+ Další 4 fotografie
Hokej
Legendární hokejista Jaromír Jágr ještě oficiálně neuvedl, jak to bude s jeho hokejovou kariérou po sestupu Kladna z extraligy. Na novou sezonu se ale poctivě připravuje, jak sám uvedl. Přípravu mu nepokazila ani vládní opatření kvůli koronaviru.

"Nám skončila sezona, takže to beru tak, že mám volno. Není led, ale stejně by v téhle době ani nebyl," řekl Jágr během instagramového streamu s tenistkou Barborou Strýcovou a pokračoval o tom, že trénoval, jak je zvyklý.

"Cvičil jsem si doma, stejně jako i dříve, nebo na zimáku. Ten byl sice zavřený, ale já jako majitel od něj klíče samozřejmě mám, takže jsem tam byl sám. Nic se až tak výrazně nezměnilo. Snažil jsem se pořád dělat věci, které miluji a které mi dělají radost," upřesnil Jágr.

Aktuálně chystá novou knihu, na kterou se jeho fanoušci rozhodně těší "Mám ji ještě se dvěma lidmi rozepsanou. Chci shrnout určité věci nebo moje myšlení a věci, kterým věřím, že tak jsou a třeba můžou pomoct lidem. Vydal jsem dvě osobní knížky, ale ty byly spíš hokejové. Tuhle bych chtěl udělat úplně jinak. Spíš to směřovat k tomu, abych to vysvětlil, že lidské tělo je spíš jako nějaký stroj, mašina nebo počítač. A určité věci se dají přeprogramovat a ulehčit. Ledacos se učíme nebo nám říkají, že je dané, ale ono to tak není," vysvětlil Jágr obsah své nové knihy.

"Chtěl bych ukázat ze svých zkušeností, a díky tomu i pořád hraji, že stáří se dá zpomalit o třicet procent. A různé další věci. I aktivní činnost sportovce se dá prodloužit, když k tomu správně přistoupíš s těmi správnými myšlenkami a informacemi. Myslím, že tomu budou lidi i víc věřit, protože mluvím o svých zkušenostech, co jsem sám prožil. Není to jen o tom, co si lidi myslí a napíšou," dodal Jágr.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy