Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr přemýšlí o ROZVODU s Veronikou Kopřivovou! Musí si ale sehnat dobrého právníka!

+ Dalších 37 fotografií
Z toho asi Veronika Kopřivová nebude příliš nadšená. Její milovaný Jaromír Jágr potkal pána, bezdomovce, který ho varoval před tím, aby nedopadl jako on. Jeho manželka měla totiž lepšího právníka než on.

Veronika Kopřivová si bezesporu dokonale omotala Jaromíra Jágra (44) kolem prstu. Mezitím, co si ona už pomalu brousí zuby na svatbu a malého Jardu, tak velký Jaromír je dost obezřetný. A taky má důvod.

Zatímco on si musel svoji slávu a bohatství tvrdě vydřít, tak Veronika k tomu přišla jako slepý k houslím. Nedávno se přiznal, že se rozhodně nechystá v nejbližší době do hokejového důchodu, protože se cítí ve velmi dobré formě. Hokeji zůstane podle svých slov věrný až do pětapadesáti let.

Tahle zpráva Veroniku, která už pomalu vybírala výbavičku pro miminko, asi moc nepotěšila.

O víkendu si Jaromír u Veroniky trochu šplhl, když ji vzal na galavečer do Los Angeles, kde byla představena stovka nejlepších hráčů zámořské soutěže. Tam ji také představil hokejové legendě Wayneovi Gretzkymu a jeho manželce Janet. Potom spolu oba páry povečeřely.

Jenomže tuhle dokonalou idylku Jarda trochu naboural, když na sociálních sítích vyvěsil fotku se zajímavým komentářem. Jaromír Jágr se vyfotil s pánem, pravděpodobně bezdomovcem, protože ho velice zaujal text, který měl pán napsaný na ceduli, kterou držel.

„Strašně mě pobavil papír s nápisem ‚exmanželka měla lepšího právníka‘, který tento pán držel. Dal jsem mu nějaký dolárek, chvíli jsme si povídali a pak jsem ho požádal o fotku. S úsměvem řekl – to je jasný – a dodal: Jestli se někdy budeš rozvádět, neudělej stejnou chybu jako já.“

Možná to mělo být pomyslné varování pro Jardu, aby byl do budoucna obezřetný, protože by ho mohla taky jeho budoucí exmanželka pěkně oškubat.

Související články

Další články