Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr potvrdil informace eXtra o rozchodu s Veronikou: Pár už netvoříme!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
odloučení
Vztah hokejového boha Jaromíra Jágra (46) a modelky Veroniky Kopřivové (28) je definitivně u konce. Zatímco Veronika nechtěla ohledně odchodu od Jágra sdělovat příliš informací, Jaromír to vidí jinak a informaci, kterou ve čtvrtek přinesl server eXtra.cz, potvrdil - s Veronikou už skutečně není.

Rozchod Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové se měl údajně odehrát už před rokem, ani jeden z nich se k němu však nechtěl vyjadřovat. Oficiálně o záležitosti nemluvili a zkrátka se jen přestali ukazovat ve společnosti po boku toho druhého. Lidé si pak dali jedna a jedna dohromady a bylo jasné, že tenhle vztah je minulostí.

Ačkoliv si Veronika i Jaromír své soukromí bedlivě střeží, musel přijít den, kdy jeden z nich podá jasné vyjádření. „S Veronikou už nějakou dobu pár netvoříme, každý z nás si tedy může dělat, co chce. Tuto informaci jsme nezveřejňovali, protože je to čistě naše soukromá věc,“ potvrdil informaci webu eXtra.cz Jágr.

Zatímco hokejový bůh je podle dosavadních informací momentálně nezadaný, u Veroniky vypadá situace jinak. Jak jsme jako první informovali, novým přítelem Veroniky Kopřivové má být model Miroslav Dubovický, se kterým modelka tráví dovolenou v Itálii. Touhle informací se ale Veronika netají. Všichni moc dobře vědí, že s Mirkem fotí oblečení do svého e-shopu. Když jsme se jí na nový vztah zeptali, byla tajemná. „Vy přece víte, že své soukromí již dlouho nekomentuji. Pokud budu chtít něco sdělit, tak to udělám prostřednictvím svého Instagramu. Hodně by mě zajímalo, kde se tyto informace berou. Vy to chcete potvrdit, nebo vyvrátit, ale to se nepodaří, protože já o svém soukromí nemluvím,“ sdělila pro eXtra.cz.

Související články

Další články