Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr odkryl své soukromí na unikátním VIDEU! Veronika Kopřivová musí být opravdu šťastná!

Jaromír Jágr je náš největší klenot. Na jednu stranu je hodně dobře, že i takový velikán si umí ze sebe dělat srandu a některé věci nebere příliš vážně. Na stranu druhou jsme už zažili, že Jardovi to s vtipy někdy nevyjde. Ale tohle rozhodně tentokrát neplatí. Jarda vypustil ven video, kde ukazuje kousek ze svého soukromí a je docela i vtipný. Tak se pojďte podívat!

Hokejový Bůh Jaromír Jágr (44) je v současné době hodně propíraný v médiích a to díky jeho vztahu s Veronikou Kopřivovou, která má za sebou velmi pernou minulost.

Někteří fanoušci se od něj odvrací a tvrdí, že Jaromír je pro ně vzorem a má svůj věk, tudíž by se měl vyvarovat toho, aby se choval jako puberťák.

Ovšem tímhle videem Jarda opravdu zabodoval. Natočil vánoční video, které je sestříháno z jeho tří dnů.

A nutno podotknout, že to byly opravdu perné dny. V noci z pátku na sobotu se totiž udála velká událost. Jaromír potřetí v řadě za sebou bodoval. A dostal se na druhé místo v historických tabulkách a je hned za Waynem Gretzkym.

V sobotu Jaromír Jágr a jeho přítelkyně Veronika Kopřivová slavili Vánoce. Na videu je vidět, jak Jarda ukusuje cukroví a zdá se být v té pravé, vánoční náladě.

Svým fanouškům pak na sociálních sítích vzkázal. „Ahoj HR. Pokusil jsem se aspoň tímto amatérským způsobem vytvořit krátké video z mých posledních (bláznivých ) tří dnů. Přeji vám příjemné prožití vánočních svátků.“

Tak se sami koukněte na video, které Jarda pro vás vytvořil.

Související články

Další články