Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr obdivoval Attilu Végha: Pak se spolu vyfotili na předpremiéře dokumentu o hvězdě MMA

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
sport
Zápas století pod hlavičkou asociace Oktagon, v němž se utkali Attila Végh (34) a Karlos Vémola (34) nestihl. Nakonec si ho legenda českého hokeje Jaromír Jágr (47) ale vychutnal ve středu večer na filmovém plátně.

V pražské Lucerně měl totiž předpremiéru dokumentární snímek Attila, který mapuje dojemnou cestu slovenského šampiona MMA až k porážce Vémoly. Souboj se udál na konci loňského roku, kdy před vyprodanou O2 arenou Végh senzačně porazil favorizovaného Vémolu, když ho po dvou minutách poslal k zemi.

Jágr miluje MMA

„Mně se líbí celý ten sport, ale nekoukám, jak zápasy dopadnou. Ale oblíbil jsem si ho tak, že zápasy MMA sleduji víc a víc,“ prozradil Jaromír, který byl ve středu hlavním hostem společenské události. Poté se s Attilou vyfotil. A dodal, že ho obdivuje nejen jako sportovce, ale i jako člověka…

Kromě Jágra nechyběla ani kladenská zpěvačka Elizabeth Kopecká (24), která má ke slavné osmašedesátce mimořádně vřelý vztah. A jak je znovu vidět, Jaromír se zájmu okaté umělkyně s přezdívkou Zaelbeth rozhodně nebrání. A mnoho další slavných osobností.

Související články

Další články