Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr prožívá nejhorší svátky kariéry!

Už mu také není dvacet, že jo…
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Jaromír Jágr dlouho hledal své nové hokejové působiště. Nakonec o něj projevili zájem v Kanadě a on doplnil tým Calgary. Během sezóny se chtěl předvést a zlomit další rekordy. Místo toho bojuje s nemocemi a vleklým zraněním třísel.

Minulou sezonu bylo Jágrovi ještě hej a všechno vypadalo nadějně. Stal se druhým druhým nejproduktivnějším hokejistou v celé historii NHL, ale teď je všechno jinak. Podle trenéra Glena Gulutzana je Jágr frustrovaný.

Marodí, má problémy s třísly a kvůli tomu vynechává zápasy i tréninky. Vynechal přípravný kemp a za svými spoluhráči zaostává v počtech odehraných zápasů. Ještě při podpisu smlouvy s Calgary se těšil, že pokoří rekord v počtu odehraných zápasů. Prvenství zatím drží hokejista Gordie Howe.

Trenér Gulutzan ale takový optimista není. Prý je Jágrovo zranění vleklé a navíc se rozlézá i do dalších míst. S třísly má prý nejslavnější český hokejista problémy už od léta.

Jágrovi (45) zbývá odehrát 37 utkání, aby dosáhl světového rekordu, tudíž si příliš absencí dovolit nemůže. Jágr chtěl během sezony zabojovat a ukázat svou sílu. Místo toho je prý trudomyslný.

Související články

Další články