Holt Jaromíru Jágrovi (45) už není dvacet a možná by měl pomalu přemýšlet o hokejovém důchodu. Dobré ale je, že si umí udělat ze sebe srandu za všech okolností a ještě tím pobavit tisíce lidí. I přesto, že sociálním sítím hokejista příliš nefandí, dnes se mu povedl opravdu dobrý kousek.

Na svůj Twitter totiž umístil hodně vtipný postřeh a zároveň si postěžoval, že to v současné době není vůbec jednoduché. „Už mi nikdo nevolá, a když volám manažerům já, nikdo mi to nezvedá,“ napsal Jarda.

Každému snad muselo být jasné, že hokejista nefňuká jako nějaká malá holka, ale vtipně vystihl celou situaci. „Všude čtu, že volným hráčům volá deset až dvanáct agentů. Mně nikdo nevolá, a když volám já, tak mi to nikdo nebere,“ reaguje Jágr na fakt, že momentálně neví, kde v NHL stráví další sezónu. „Když jsem byl volný hráč v roce 1994, volali mi všichni generální manažeři. V roce 2017 mi nevolá žádný,“ pokračoval dál Jaromír.

Samozřejmě, že reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Jardovi se ozvali z KHL, jeho bývalý zaměstnavatel z Omsku, nabízí se i angažmá ve španělské lize. Tak uvidíme, kde hokejový bůh nakonec zakotví.