Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr na lovu: Laškoval s půvabnou blondýnkou Lindou a ta z jeho slov nemohla usnout

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Jágr na lovu
Jaromír Jágr (47) je sice v současné době single, ale o půvabné nápadnice rozhodně nemá nouzi. Naposledy se seznámil přes Instagram s krásnou Lindou (33), která byla z komplimentů hokejisty tak unesená, že nemohla spát. Možná kdyby si tentokrát Jágr vybral holku "z davu", tak by třeba konečně našel tu pravou.

Od té doby, co se hokejista Jaromír Jágr (47) a modelka Veronika Kopřivová rozešli, tak Jágr se na sociálních sítích objevuje mnohem více. Nedávno sledoval živé vysílání svého synovce Jiřího a napadlo ho, že by si mohli společně zavolat s nějakou slečnou, která má dlouhou chvíli.

Po chvíli se ozvala sympatická blondýnka Linda, která žije ve Španělsku. „Dostala jsem se sem přes Jágra, sledovala jsem ho. Zdravím Jardu, je nejlepší," řekla na živém vysílání s úsměvem. Jágr si samozřejmě všiml, že Linda je opravdu kočka, a tak jí složil pár komplimentů.

Dozvěděl se, že rozkošná Linda je nezadaná, a tak ze sebe chrlil jedno hezké slovíčko za druhým. „Lindo, byla jsi dobrá! Máme tě rádi," vzkázal Lindě a ta z něj byla naměkko. „Děkuji, bylo to fajn. Já teď normálně nemůžu usnout,“ odvětila Linda.

Po rozchodu je o Jaromíra Jágra opravdu zájem. Linda není jediná, která dala najevo, že by jí nevadilo mít po svém boku hokejovou legendu. Nedávno se s Jágrem vyfotila i neznámá zpěvačka Anežka, která se fotkou pochlubila na sociálních sítích, ale nakonec z toho nic nebylo.

Související články

Další články