Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr má narozeniny! Deset nejlepších momentů z jeho kariéry

Zdroj: youtube.com
Všichni ho milují, je svobodný, bezdětný, bohatý a nezadaný. Není řeč o nikom jiném než o dnešním oslavenci - Jaromíru Jágrovi. Podívejte se na deset nejlepších momentů jeho kariéry.

Jaromír Jágr má dnes čtyřicáté třetí narozeniny. Je to takový hokejový dědeček, přesto nemá žádné zaječí úmysly. Právě naopak.

„Chci zůstat v NHL i v další sezoně. Miluju tu ligu, nevzdám to. I kdybych měl jít do nějakého týmu beze smlouvy na zkoušku, udělám to. Budu fit a věřte mi, do toho mančaftu se dostanu,“ tvrdil Jágr tento týden reportérům v New Jersey.

Je nejoblíbenější český hokejista a to, že se nechystá do starého železa, potvrdil nedávno, kdy se stal nejstarším mužem, který v NHL dal hattrick

Za svou kariéru se stihl stát dvojnásobným vítězem Stanleyova poháru, olympijským vítězem z Nagana, mistrem světa, nejlepším Evropanem v dějinách NHL a pětinásobným vítězem kanadského bodování zámořské soutěže.

V letech 2008 až 2011 zářil v KHL, v dresu Avandgardu Omsk, nakonec se vrátil zpět do NHL. Je to prostě frajer a my mu přejeme všechno nejlepší!

Související články

Další články