Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr má džob: University of New York in Prague představila nové partnery

Jaromír Jágr má džob: University of New York in Prague představila nové partnery
Zdroj: Jiří Charvát/eXtra.cz
+ Další fotografie
Vzdělání

University of New York in Prague, přední soukromá anglicky mluvící vysoká škola v České republice, na dnešní tiskové konferenci oznámila tři nové hlavní partnery. Tato partnerství – s Českým olympijským týmem, Rytíři Kladno a s českou Ekonomickou olympiádou - mají pokračovat v dlouhodobém úsilí rozvoje sportovních a akademických spoluprací. UNYP chce mladým sportovcům ukázat, že v profesionálních sportech existuje mnoho kariérních příležitostí nad rámec aktivní sportovní kariéry.

“Klíčem k úspěchu je rozvíjet zdravé tělo stejně jako zdravou mysl. Od roku 1998 poskytujeme našim studentům kromě kvalitního akademického vzdělání také bezplatné členství v posilovně, volný vstup do bazénu a vlastní sportovní týmy UNYP Blazers. Proto by dnešní oznámení nemělo být žádným překvapením,“ říká generální ředitel UNYP Sotiris Foutsis.

V loňském roce UNYP zahájil program Byznys administrativy se zaměřením na sportovní management jako vyvrcholení úspěšného čtyřletého partnerství se Spartou Florbal. I mimo svět florbalu zaznamenala univerzita velký zájem mezi sportovci, kteří chtějí studovat sportovní programy zaměřené více na byznys, než jaké jsou klasické tělovýchovné sportovní programy. I kvůli tomuto faktu se UNYP rozhodl, že udělá tento rok krok vpřed s novými partnery.

Český olympijský výbor


UNYP se stane oficiálním dodavatelem vzdělávání pro český olympijský tým pro období od ledna 2022 do konce roku 2026. UNYP bude operovat jako hlavní partner projektu Duální kariéra, který pomáhá současným a bývalým profesionálním sportovcům se připravit na život po aktivní kariéře. UNYP je velmi hrdý, že byl vybrán Českým olympijským výborem, aby rozvíjel budoucí sportovní lídry, stejně jako budoucí ambasadory České republiky ve světě.

Rytíři Kladno

Společně s Jaromírem Jágrem a jeho týmem Rytíři Kladno sdílí UNYP důležitou vizi. Chceme společně podporovat mládež a znevýhodněné v České republice. S touto myšlenkou jsme rozvíjeli toto partnerství. UNYP je poctěn, že může podporovat Rytíře Kladno v rozvoji jejich týmu a stadionu. Doufáme, že naše spolupráce vytvoří novou generaci elitních českých hokejistů, kteří budou excelovat na hokejovém hřišti i mimo ně.

Ekonomická olympiáda

Spolupráce UNYPu a Ekonomické olympiády slibuje zvýšení ekonomické gramotnosti české mládeže. UNYP věří, že ekonomická a finanční gramotnost je klíčová pro celkový úspěch České republiky v jejím dlouhodobém růstu jako budoucí ekonomický lídr v Evropě. Vyučování ekonomických hodnot a dovedností od útlého věku vyprodukuje mladé muže a ženy, kteří jsou schopni efektivně hospodařit s penězi ve svém dospělém životě.


Související články

Další články